متأسفانه روز خبرنگار در شهرستان کردکوی به فراموشی سپرده شد/بی مهری مسئولین به خبرنگاران کردکوی
تعداد بازدید تعداد 520 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۰۲ ق.ظ، چهارشنبه، ۲۱ مرداد، سال ۱۳۹۴ نظرات 2 نظر

هر ساله ۱۷ مرداد مصادف با شهادت محمود صارمی بعنوان روز خبرنگار مراسم های ویژه تقریبا در شهرهای مختلف استان برگزار می شود و روز خبرنگار گرامی داشته می شود اما امسال هم همانند سال گذشته در شهرستان کردکوی به این قشر زحمتکش جامعه هیچ توجه ای نشد.

1785403به گزارش رادکانا، هر ساله ۱۷ مرداد مصادف با شهادت محمود صارمی بعنوان روز خبرنگار مراسم های ویژه  تقریبا در شهرهای مختلف استان برگزار می شود و روز خبرنگار گرامی داشته می شود اما امسال هم همانند سال گذشته در شهرستان کردکوی به این قشر زحمتکش جامعه هیچ توجه ای نشد.

خبرنگاران زحمتکش کردکوی در گرما و سرمای سال همپای مسئولین در تمام مراسمات همراه بودند و به پشش خبری مراسمات آنان می پرداختند اما در روز خبرنگار مسئولین شهرستان هیچ نگاهی به آنان نداشته اند. دریغ از مراسمی و حتی یک لوح تقدیر….

روز خبرنگار سپری شده و نوشتن درباره آن شاید کمی دیر باشد اما گفتنی ها را باید گفت…

همکاران ما در بیشتر شهرستانهای استان در مراسم روز خبرنگار حاضر شده بودند و مسئولین شهرستان روزشان را گرامی داشتند اما در این میان کسی به فکر خبرنگاران شهر کردکوی نبود.

روزهای زیادی را در سال گرامی می داریم و ارج می نهیم و گاه در پاسداشت خدمات شایسته و ارزنده ای که آن قشر ارائه کرده اند – هر چند که ارائه خدمات از سر وظیفه بوده باشد- مراسمی را برپا می کنیم.

مسئولین کردکوی که در هر ساعت از شبانه روز، خبرنگاران را همپای خود می بینند، یادی از خبرنگاران شهرستان نکردند؛ خبرنگارانی که بیشتر بار خبری کردکوی بر دوش آنان است و شب و روز و ایام تعطیل و غیر تعطیل نمی شناسند.

خبرنگاران در شهرهای دیگر استان توسط مسئولین شهری تجلیل شدند اما خبرنگاران کردکوی در این” تجلیل بازار” ، سرشان بی کلاه ماند.

به جز یک بنر فرمانداری و برخی دوستان که با ارسال پیامک تبریک، مراتب بزرگواری خود را رساندند. به جرات می توانم بگویم که هیچ یک از مسئولان شهری، خدمات بی دریغ خبرنگاران شهرستان کردکوی را پاس نداشتند.

هرچند این قشر زحمتکش بدونه هیچ چشم داشتی به کار و تلاش شبانه روزی خود در انعکاس خبرهای شهرستان هستند اما باید مسئولین توجه ای به آنان داشته باشند.

در شهرستان کردکوی روز خبرنگار متاسفانه به فراموشی سپرده شده…

نویسنده: یعقوب محمودی وبلاگ النگ روستای زیبا

انتهای پیام/

 

فاضل می گوید:

سلام جناب آقای محمودی
زیاد بهش فکر نکینید ایشالله سال های آینده مسئولین شهری این روز رو با شکوه تر برگزار میکنند

با آرزوی موفقیت برای شما و همکاران شما

حسین می گوید:

البته بغیر از آموزش و پرورش کردکوی

ارسال نظر