03 خرداد 1401 | ٢٣ شوّال ١٤٤٣

شناسه: 202161

27 دی 1400 11:34

بازدید: 0

دیدگاه: 0

ارسال توسط:

شرور مسلحی که در یکی از مناطق پر تجمع گرگان قصد تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت داشت با حضور سریع و عملکرد به موقع پلیس دستگیر شد.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا به نقل از فارس؛ پیش از ظهر جمعه گذشته فردی مسلح به سلاح گرم با حضور در خیابات پشتی آرامستان امامزاده عبدالله (ع) گرگان اقدام به داد و فریاد و تهدید افراد حاضر به شلیک کرد و ایجاد رعب و حشت شد.

بلافاصله شهروندان با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته که تیم‌های عملیاتی پلیس ۱۱۰ فرمانده انتظامی گرگان و نزدیک‌ترین تیم‌های گشت پلیس اطراف، به محل اعزام شدند.

این فرد شرور با حضور ماموران، به دستورات پلیس هم توجه نکرده و حتی قصد شلیک به سمت ماموران را داشت که با تلاش و سرعت عمل ماموران این فرد بلافاصله دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

فرمانده انتظامی گرگان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان درباره جزئیات تحقیقات انجام شده از این فرد، گفت: پس از دستگیری، از این فرد یک قبضه سلاح گرم، ۲۸ عدد فشنگ جنگی، یک قبضه سلاح سرد کشف و ضبط شد.

علی تجری اضافه کرد: این فرد سوابق متعدد نزاع و درگیری و شرارت ، حمل مواد مخدر و حمل سلاح در پرونده دارد.

وی گفت: متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد و اعلام جزئیات بیشتر در خصوص این پرونده پس از تکمیل تحقیقات و روند رسیدگی به زودی توسط پلیس یا دستگاه قضایی منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/


نظرات