08 تیر 1401 | ٣٠ ذو القعدة ١٤٤٣

شناسه: 202200

24 بهمن 1400 13:55

بازدید: 0

دیدگاه: 0

ارسال توسط:

پیام موسی خانی به مردم کردکوی:

موسی خانی رئیس شورای اسلامی شهر کردکوی پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی جوابیه صادر و رسانه های شهر کردکوی منتشر کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ موسی خانی رئیس شورای اسلامی شهر کردکوی پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی جوابیه صادر و رسانه های شهر کردکوی منتشر کرد.

🔴 متن جوابیه بدین شرح است👇👇👇

همانگونه که مستحضرید پیشرفت و ترقی امورات شهری و شهرداری، بسته به وحدت رویه، تعامل و همسویی شورا با شهرداری در جهت ابادانی بیش از پیش می باشد.

بر این اساس به نوعی ایجاد فضایی امن و بی حاشیه، لازمه همگراییست که در این بین عموم شهروندان نیز در کنار مسئولین در راستای محور رسیدگی به امورات شهری بازوان حمایتی و انگیزشی شهرداری و شورا می باشند.

بدین سبب همانگونه که شهروندان فهیم شهر کردکوی مستحضرند، عملکرد شورا و شهرداری بر حسب انجام صحیح وظایف طی ایام اخیر، بسیار قابل تحسین بوده و با شروع فرایند اقدامات کوتاه مدت و بلند مدت، موجبات رضایتمندی و اعتمادسازی نسبی شهروندان را برانگیخته است.

لذا به واسطه اهمیت حفظ آرامش شهری به واسطه ی انتشار مطالبی کذب، بی ریشه و بنیان توسط عده ای افراد معلوم الحال طی ایام اخیر که در پس این اقدام شومشان نیتی جز برهم زدن آرامش عمومی و خدشه دار ساختن اعتماد حاکم‌و کنونی نیست، لازم دانسته قاطعانه ضمن رد مطالب کذب انتشاری، به استحضار مردم عزیز و فهیم کردکوی برسانیم، که شورای شهر و شهرداری با تمام قوا و اتحاد با همگرایی کامل در جهت آبادانی میکوشند و تنها رسالت و وظایف محوله که رضایتمندی عمومی و در پس آن رضایت خداوند متعال است مورد نظر می باشد.

هیچ استخدامی در خارج از ضوابط قانونی انجام نخواهد شد و اگر روزی نیاز به نیرو در خدمات شهری و شهرداری باشد ابتدا از افراد بومی و متخصص دریک فرایند قانونی انجام خواهد شد.

آرزوی اعتماد سازی بیش از پیش و تعامل و همگرایی تا ساختن کردکویی آباد.

موسی خانی
رئیس شورای اسلامی شهر کردکوی

انتهای پیام/


نظرات