08 تیر 1401 | ٣٠ ذو القعدة ١٤٤٣

شناسه: 202232

14 اسفند 1400 09:39

بازدید: 0

دیدگاه: 0

ارسال توسط:

طاهری در دیدار با رئیس‌جمهور:

جت‌الاسلام سیدعلی طاهری در دیدار مردمی رئیس‌جمهور به گلستان با اشاره به دخالت‌های نابجای برخی نمایندگان مجلس در حوزه انتصابات این روند را خلاف قانون دانست و گفت: دخالت در انتصابات برخلاف فرامین مقام معظم رهبری است.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ حجت الاسلام سیدعلی طاهری هم اکنون در دیدار مردمی رئیس‌جمهور با مردم استان گلستان اظهار کرد: متاسفانه گاهی مسئول دفتر نمایندگان نیز در این امور دخالت می کنند، بخشی از این مسئله تقصیر وزاری دولت است که اجازه این دخالت ها می دهد.

وی به کمبود تامین منابع آب در گرگان اشاره کرد و گفت: این مسئله باعث شده که در سال گذشته بیش از 6 ساعت مردم گرگان با کمبود آب رو به رو شوند.

طاهری بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان مهمترین مجموعه آموزشی نقش مهمی در استان دارد و این دانشگاه بدون دریافت بودجه و صرفا با شهریه به حیات خود ادامه می دهند.

وی ادامه داد: نزدیک به 10 درصد از دانشجویان این دانشگاه از دانشجویان فرزندان شاهد هستند که حق شهریه را باید دولت بپردازد و دولت در این بخش  یک هزار و 400 میلیارد تومان به دانشگاه آزاد اسلامی استان بدهکار  است و سال گذشته این عدد دوهزار میلیارد تومان بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه برخی مدیران ارشاد شما هیچ همراهی با اهداف انقلابی شما ندارند و اگر می خواهند اتفاقی بیفتد باید این مسئله را تبیین کنید تا مدیران انقلابی بیشتری در مجموعه شما حضور داشته باشند.

انتهای پیام/


نظرات