08 تیر 1401 | ٣٠ ذو القعدة ١٤٤٣

شناسه: 202265

19 فروردین 1401 11:48

بازدید: 0

دیدگاه: 0

ارسال توسط:

مراسم تشییع پیکر شهید حجت‌الاسلام اصلانی در مشهد مقدس در حالی عصر روز گذشته پنجشنبه ۱۸ فروردین‌ماه برگزار شد که رزمندگان فاطمیون و خانواده شهدای مدافع حرم افغانستانی در این مراسم حضور پرشوری داشتند.

به گزارش سرویس ایثار و شهادت رادکانا به نقل از فارس؛ مراسم تشییع پیکر شهید حجت‌الاسلام اصلانی در مشهد مقدس در حالی عصر روز گذشته پنجشنبه ۱۸ فروردین‌ماه با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان برگزار شد که حاشیه جالبی نیز داشت. 

آن هم حضور صدها نفری رزمندگان لشکر فاطمیون و خانواده شهدای مدافع حرم افغانستانی در مراسم تشییع از میدان شهدای مشهد به سمت حرم مطهر رضوی بود.

خانواده‌های لشکر فاطمیون و مهاجرین افغانستانی مقیم مشهد با حضور پر رنگشان در مراسم تشییع شهید اصلانی به توطئه دشمنان دو ملت نه گفته و با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

تقدیم سه هزار شهید افغانستانی در دفاع مقدس

یک نفر از رزمندگان فاطمیون در حاشیه این مراسم به خبرنگار خبرگزاری فارس گفت: ملت افغانستان از شروع مبارزات انقلابی تاکنون در همه مراحل انقلاب پا به پای ملت ایران بوده به طوری در دفاع مقدس سه هزار شهید مهاجر افغانستانی تقدیم انقلاب کردند.

دو ملت ایران و افغانستان همواره برادر و همدل هستند

وی افزود: البته رزمندگان افغانستانی در قضیه دفاع از حرم شریف اهل بیت (ع) در سوریه نیز پا به پای برادران ایرانی خود شهید و جانباز تقدیم اسلام کرده‌اند.

رزمنده دیگر لشکر فاطمیون نیز تصریح کرد: این اقدامات تکفیری که به دست عوامل وهابی رخداده است، نخواهد توانست خدشه‌ای به این برادری و همراهی ۲ ملت ایران و افغانستان وارد کند.

در ادامه تصاویری از پر شور رزمندگان فاطمیون در تشییع پیکر مطهر شهید اصلانی می‌آید.

انتهای پیام/


نظرات