08 خرداد 1402 | ٩ ذو القعدة ١٤٤٤

شناسه: 203365

27 اسفند 1401 10:11

بازدید: 187

دیدگاه: 0

ارسال توسط:

بیت مرحوم آیت‌الله العظمی علوی گرگانی «رضوان الله تعالی علیه» از آحاد مردم متدین و مسئولان استان گلستان که در مراسم ارتحال این مرجع عالیقدر حضور یافتند قدردانی کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا: متن پیام تشکر بیت مرحوم آیت‌الله العظمی علوی گرگانی «رضوان الله تعالی علیه» از آحاد مردم متدین و مسولان استان گلستان به شرح ذیل است.

           بسم الله الرحمن الرحیم
«مَنْ لَمْ يَشْكُرِ اَلْمُنْعِمَ مِنَ اَلْمَخْلُوقِينَ لَمْ يَشْكُرِ اَللَّهَ عَزَّ وَ جَلَّ»

برخود وظیفه می‌دانیم  مراتب سپاس و قدردانی صمیمانه خود را از آحاد مردم متدین و وفادار استان گلستان خصوصاً نماینده معظم ولی فقیه در استان‌، بیت مکرم آیت الله طاهری و آیت الله میبدی(رضوان الله علیهما)، استاندار معزز و شهردار محترم، حضرات ائمه جمعه و جماعات، نمایندگان محترم مجلس، صدا و سیمای استان و نیز اصحاب فرهنگ و رسانه، نیروهای نظامی و انتظامی بویژه  سپاه پاسداران ، نیروی انتظامی،  بسیجیان عزیز و سایر  نهاد‌ها و ارگان‌ها، شخصیت‌های لشگری، مسئولان و مدیران محترم استان، هیئات مذهبی در برگزاری باشکوه اولین سالگرد مرجع معظم مرحوم آیت الله العظمی علوی گرگانی " قدس الله نفس الزکیه" که شکوه ویژه آفریدند، سپاسگزاری نمائیم.

مسلما در این یک سال آنچه که آرام‌ بخش آلام و تسلای خاطرمان بود، جلوه‌ای پرمعنا از پیوند عمیق مردم و مرجعیت بود که زبان از توصیف و تجلیل چنین مشارکت و همدلی قاصر است.

بیت مرحوم آیت الله العظمی علوی گرگانی(قدس سره)

انتهای پیام/


نظرات