جدیدترین کلیپ از شهید مدافع حرم اسماعیل زاهدپور+دانلود
تعداد بازدید تعداد 659 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ، یکشنبه، ۱۱ بهمن، سال ۱۳۹۴ نظرات بدون نظر

بمناسبت اربعین پنجمین شهید مدافع حرم استان گلستان و اولین شهید مدافع حرم شهرستان کردکوی خبرنگار سرویس ایثار و شهادت این پایگاه خبری کلیپ جدیدی را با محوریت این شهید بزرگوار تهیه و تنظیم کرده که جهت مشاهده شما کاربران گرامی بر روی خروجی این پایگاه خبری قرار می گیرد.

Shaid-Modafe-Zahed-Poor-Copyبه گزارش سرویس ایثار و شهادت رادکانا، بمناسبت اربعین پنجمین شهید مدافع حرم استان گلستان و اولین شهید مدافع حرم شهرستان کردکوی خبرنگار سرویس ایثار و شهادت این پایگاه خبری کلیپ جدیدی را با محوریت این شهید بزرگوار تهیه و تنظیم کرده که جهت مشاهده شما کاربران گرامی بر روی خروجی این پایگاه خبری قرار می گیرد.

پس از دریافت و مشاهده این کلیپ صلواتی را به روح پاک و مطهر تمامی شهدای اسلام و انقلاب هدیه نمایید.

*

*

دانلود کلیپ

*

*

5f4c234d-2f7c-4a86-b469-fa4fb09a98e4

گفتنی است؛ آبان ماه ۹۴ بود که خبر شهادت یکی دیگر از فرزندانِ «اسلام ناب محمدی(ص)» در شهر حلب سوریه اعلام شد. شهرستان کردکوی اولین شهید مدافع حرم خود را در دفاع از حرم حضرت زینب (س) تقدیم اسلام ناب محمدی کرد.
خون پاکِ «اسماعیل زاهدپور»، به دست «مزدوران سعودی» و «پیروان اسلام آمریکایی» بر زمین ریخت و ارواحِ پاکش به ارواحِ مطهر صدها شهیدِ مدافعِ حرمِ بانوی مقاومت، حضرت زینب کبری(سلام اله علیها) پیوست.
اسماعیل زاهدرپور فرزند رجب که بازنشسته تیپ یکم نینوا استان گلستان بود به مدت یک ماه به صورت داوطلب در سوریه به مبارزه با تکفیری های داعشی ملعون مشغول بود که در شهر حلب سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
گفتنی است، شهید اسماعیل زاهدپور از تکاوران یگان صابرین تیپ مردم پایه نینوا گلستان و از مربیان آموزش پاراگلایدر و چتربازی و تخریب بود.
تهیه کننده / خبرنگار رادکانا مصطفی کیاء

انتهای پیام/

ارسال نظر