اعطای بیش از ۱ میلیارد تومان تسهیلات به بسیجیان فعال عرصه اقتصادی مقاومتی کردکوی در سال ۹۴
تعداد بازدید تعداد 673 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۰۴ ق.ظ، سه شنبه، ۱۳ بهمن، سال ۱۳۹۴ نظرات بدون نظر

مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان کردکوی از اختصاص يك ميليارد و ۱۰۰ میلیون تومان تسهيلات توسط بسيج سازندگي سپاه شهرستان كردكوي به بسیجیان در زمينه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتي خبرداد.

DSC07697به گزارش سرویس اقتصادی رادكانا، محمد لشكر مسئول بسیج سازندگی شهرستان کردکوی، در حاشيه گشايش نمايشگاه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتي این شهرستان، درگفتگو با خبرنگار ما از اختصاص يك ميليارد و ۱۰۰ میلیون تومان تسهيلات توسط بسيج سازندگي سپاه شهرستان كردكوي به بسیجیان در زمينه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتي خبرداد.

مسئول بسيج سازندگي ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان كردكوي در ادامه با بيان اينكه بسیج سازندگی در راستای پیاده سازی گفتمان اقتصاد مقاومتی در سال جاري قریب به یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات ارائه كرد، افزود: پس از ارائه تسهیلات، پازل اقتصاد مقاومتی را با ایجاد نمایشگاههای اقتصاد مقاومتی، معرفی محصولات، عرضه در نمایشگاه و ایجاد ارتباط مستقیم میان تولید کننده و خریدار تکمیل می کنیم.

وي در ادامه يادآور شد: بسيج سازندگي كردكوي در سال جاري با سرمايه گذاري در قالب ۱۲ عرصه شروع به كار كرد كه از این ۱۲ عرصه رسما ۵۹ نفر اقدام به تشکیل کارگاه اقتصاد مقاومتی کردند که از این ۵۹ نفر ۳۳ نفر خانم و مابقی برادر هستند.

لشكرهمچنين با بيان اينكه از ارائه تسهیلات یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان توسط بسيج سازندگي، تعداد ۱۲۵ نفردر این شهرستان مشغول به فعالیت شدند، خاطرنشان كرد: خروجی همین نمایشگاه فعالیتهای عزیزانی را به نمایشگاه گذاشته که از همین تسهیلات بهره مند شدند و امروز دارند از این طریق امرار معاش می کنند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه كردكوي ادامه داد: این نمایشگاه در ۱۰ غرفه برای معرفی و ارائه محصولات فعالان اقتصاد مقاومتی در اين شهرستان در حوزه عرضه مرغ زنده، اردک زنده و بلدرچین زنده، غرفه عفاف و حجاب، غرفه صنایع دستی ، غرفه پرورش ماهی، غرفه تابلو فرش، غرفه گیاهان داروئی، غرفه مرغ ارگانیک، غرفه ترشیجات، غرفه توليد عسل و قارچ و غرفه گل و گیاه زینتی و… در حال برگزاري است.

لشكرهمچنين از تخصيص تسهيلات در عرصه صنایع تبدیلی خبر داد و گفت: بسيج سازندگي تسهیلاتی تا سقف ۱۰ میلیون تومان به صورت عقود و ۱۶ درصد به کسانی که در عرصه های ریسندگی و بافندگی، ترشیجات، خشک کردن محصول، بسته بندی محصول، تبدیل ضایعات کشاورزی فعاليت مي كنند، اختصاص مي دهد از اين رو كساني كه متمايل به اخذ اين تسهيلات هستند مي توانند براي كسب اطلاعات بيشتر به بسیج سازندگی حوزه های مقاومت و پایگاه های مقاومت بسیج مراجعه كنند.

وی در خاتمه با اشاره به ضرورت برگزاری فصلی نمایشگاه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی به منظور ایجاد تعامل بیشتر بین تولید کنندگان و متقاضیان گفت: نمایشگاه اقتصاد مقاومتی از ۱۲ لغایت ۲۲ بهمن ماه به مناسبت دهه مبارك فجر در محل کانون فرهنگی ورزشی بسیج کردکوی واقع در خیابان حضرت ولیعصر (عج) – جنب بانک انصار داير است واز تمام علاقمندان براي بازديد و خريد از اين عرصه اقتصادی دعوت بعمل می آید.

انتهای پیام/

ارسال نظر