رزمایش شهدای مدافع حرم موجب یأس و ناامیدی دشمنان می شود
تعداد بازدید تعداد 1,258 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۱۲ ب.ظ، پنج شنبه، ۷ اردیبهشت، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی گفت: رزمایش بزرگ شهدای مدافع حرم گردان های بیت المقدس شهرستان کردکوی برای دشمنان موجب یأس و نامیدی و برای دوستان خوشحالی به همراه دارد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سرهنگ پاسدار سیدروح اله ابطحی با اشاره به برنامه‌های سپاه در روزهای آتی اظهار داشت: در روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت ماه با حضور جمعی از بسیجیان رزمایش بزرگ گردان های بیت المقدس و کوثر در شهرستان کردکوی برگزار می‌شود.

وی افزود: این رزمایش به مدت دو روز در سطح شهرستان برگزار می‌شود که در این راستا هماهنگی‌های لازم انجام گرفته و آماده برگزاری این رزمایش امسال هستیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی با بیان اینکه این رزمایش با هدف ارتقاء توان رزمی و امدادی و نمایش اقتدار بسیج است، گفت: محوری‌ترین برنامه‎های این رزمایش برگزاری صبحگاه مشترک با حضور مسئولان ارشد ‌شهرستان و در ادامه رزمایش انواع کلاس‎های آموزشی، عقیدتی و تمرین عملیات دفاع از کوی و برزن با رویکرد تاکتیک کمین و نیز آموزش و تمرین عملیات امداد و نجات و کنترل اغتشاشات، پدافند دورادور و کنترل معابر ورودی و خروجی است.

ابطحی خاطرنشان کرد: در حال حاضر استکبار جهانی به دشمنی با اسلام پرداخته است لذا این رزمایش برای دشمنان موجب یأس و نامیدی و برای دوستان خوشحالی به همراه دارد.

وی با اشاره به وجود تهدیدات روزافزون علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه‌های مختلف از جمله تهدیدات نظامی، افزود: باید آمادگی و توان رزمی خود را هر روز افزایش داده و حفظ کنیم تا بتوانیم هر لحظه آماده دفاع از انقلاب کشور و موجودیت نظام خود باشیم.

این مقام نظامی هدف از برگزاری رزمایش گردان های بیت‏ المقدس را بالابردن آمادگی و توان رزم بسیجیان، به روز نگه داشتن عناصر بسیج در گردان، حفظ و انسجام رویه در بین نیروها و همچنین آمادگی بیشتر برای خدمت رسانی به آحاد مردم برشمرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی با بیان اینکه نگرش دفاعی جمهوری اسلامی ایران بر اساس دفاع همه جانبه و مبتنی بر جهاد فی سبیل الله است، افزود: در شرایط سیاسی جهان امروز دشمنان به سرکردگی استکبار جهانی به دنبال تضعیف و تخریب روحیه ملت ایران اسلامی هستند که به نمایش گذاشتن این اقتدار و توان نظامی و دفاعی کشورمان موجب هراس و وحشت دشمنان می شود و بهترین پاسخ برای ادعای دورغین مستکبران است .

ابطحی خاطرنشان کرد: رزمایش بیت المقدس تمرین لشگرهای مردم پایه است که با هدف دفاع از شهرها در مواجهه با تهدیدات داخلی و عملیات امداد و نجات انجام می شود.

وی تصریح کرد: این رزمایش یک تمرینی برای محک زدن نیروهای بسیجی و کارمندان ادارات بسیجی این شهرستان است.

انتهای پیام/

ارسال نظر