انتظار داریم، رئیس جمهورمان غربگرا نباشد و استکبار ستیز باشد/ وجود وحدت در شوراها باعث آبادانی و پیشرفت می شود
تعداد بازدید تعداد 303 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۰۱ ق.ظ، دوشنبه، ۱۱ اردیبهشت، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

یک روحانی اهل سنت در خصوص ویژگی های رئیس جمهور دوازدهم گفت: ما می خواهیم که رئیس جمهورمان شجاع باشد و استکبار ستیز بوده و به غرب هم گرایش نداشته باشد.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از راه اترک، حاج آخوند ابراهیم پایگزار از علمای اهل سنت شهرستان مراوه تپه در گفتگو با راه اترک در خصوص لزوم شرکت در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری گفت: شرکت در انتخابات و انتخاب فرد یا افراد اصلح برای سپردن مسئولیت مردم، هم وظیفه شرعی و دینی و هم وظیفه قانونی می باشد.

حاج آخوند پایگزار ادامه داد: ما مردم با انتخاب نماینده اصلح برای خودمان، سرنوشت خودمان را رقم می زنیم.

این روحانی اهل سنت، افزود: در شوراها باید اتحاد و وحدت حاکم باشد و هرجا وحدت باشد، آن جا هم آباد شده و هم پیشرفت کرده است.

وی در خصوص ویژگیهای کاندیداهای اصلح برای انتخاب مردم، گفت: مومن، تعهد، تدین، صداقت در گفتار، عمل به وعده ها، مدافع نظام و ولایت فقیه، مردمداری و مردمی بودن از جمله ویژگی های شاخص یک کاندیدای خوب می باشد.

حاج آخوند پایگزار در خصوص ویژگی های کاندیداهای ریاست جمهوری به خصوص انتظاراتش از رئیس جمهور دوازدهم، گفت: از رئیس جمهور دوازدهم می خواهیم که تابع محض ولایت فقیه باشد، در مقابل دشمن، دلیر و نترس باشد، شجاع باشد، استکبار ستیز باشد و غربگرا هم نباشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر