آئین تودیع و معارفه معاون عمرانی استاندار گلستان برگزار شد + تصاویر
تعداد بازدید تعداد 404 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۴۲ ق.ظ، دوشنبه، ۲ بهمن، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

در مراسمی که پیش از ظهر امروز، یکشنبه یکم بهمن در دفتر استاندار برگزار شد، دکتر سید مناف هاشمی ضمن تقدیر از خدمات رضا مروتی، حکم انتصاب میر محمد غراوی را به وی ابلاغ کرد.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، طی حکمی از سوی وزیر کشور، “میرمحمد غراوی” به عنوان “معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان” منصوب شد.

در متن حکم غراوی که از سوی دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی صادر شده، آمده است:

جناب آقای میرمحمد غراوی

به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم استان گلستان و تأیید معاون محترم عمران و توسعه شهری و روستایی، جنابعالی را به سمت “معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان” منصوب می نمایم.

ایجاد هماهنگی در زمینه های فنی و عمرانی، نظارت بر تهیه و تصویب طرح های توسعه و عمران شهری و روستایی، تشخیص نیازمندی های عمرانی و تعیین اولویت ها، نظارت بر اجرای طرح های عمرانی دستگاه های استانی و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراری تعامل لازم با مدیران محترم دستگاه ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا در جهت پیشبرد پروژه های عمرانی و رشد و توسعه متوازن مناطق، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت و سازها، توجه به الگوی شهرسازی و معماری اسلامی ایرانی و ارائه منظم گزارش عملکرد و پیشرفت برنامه ها به معاونت مزبور از اهم وظایفی است که انتظار دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرادست و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید با بهره گیری از استعدادها و تجارب نیروهای لایق و متخصص بدان اهتمام نمایید.

توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «مدظله العالی» از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

لازم به ذکر است: میرمحمد غراوی، متولد ۱۳۴۳ دارای مدرک تحصیلی مهندسی عمران است.

از جمله سوابق اجرایی وی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

* مشاور وزیر و مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر طرح ها و اماکن ورزشی کشور* عضو هیأت مدیره سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و عمومی وزارت راه و شهرسازی * عضو هیأت مدیره شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید * معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی* استاندار ایلام *مدیرکل دفتر فنی استانداری تهران* معاون امور عمرانی استانداری ایلام * معاون امور عمرانی استانداری هرمزگان * سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری خوزستان * مدیرکل دفتر فنی استانداری خوزستان * شهردار دامغان * شهردار ایرانشهر * شهردار چابهار * شهردار منطقه یک زاهدان ( بدو خدمت )

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان منصوب شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان منصوب شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان منصوب شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان منصوب شد

ارسال نظر