رعایت حجاب موجب ترویج فرهنگ اخلاق در جامعه می‌شود
تعداد بازدید تعداد 175 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۱۹ ق.ظ، دوشنبه، ۹ بهمن، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

حجت‌الاسلام محمودی خاطرنشان کرد: رعایت حجاب موجب ترویج فرهنگ اخلاق در جامعه می‌شود و از فساد و انحراف اجتماع جلوگیری می‌کند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی با در جمع بانوان روستای سالیکنده کردکوی، با اشاره به نکاتی پیرامون عفاف و حجاب یادآور شد: بانوان بایستی وظیفه خود  را در قبال حجاب به صورت جدی انجام دهد و مردم و خانواده ها نیز برنامه ریزی لازم برای گسترش و فرهنگ عفاف داشته باشند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی، با اشاره به اینکه تمام ادیان به موضوع «عفاف و حجاب» توجه دارند، افزود: بحث محرم و نامحرم و حجب و حیا و پوشش نسبت به جنس مخالف در همه ادیان وجود داشته و دین اسلام نیز به‌عنوان کامل‌ترین دین بر این موضوع تأکید دارد.
وی با بیان اینکه رعایت حجاب موجب ترویج فرهنگ اخلاق در جامعه می‌شود و از فساد و انحراف اجتماع جلوگیری می‌کند اضافه کرد: عفاف و حجاب بر خلاف استنباط برخی از افراد در جامعه که این مساله را مختص بانوان می‌دانند مربوط به آقایان و بانوان بوده و همانطور که بانوان از این بابت مسئولیت‌هایی بر عهده دارند، آقایان نیز همین مسئولیت را به نحوی دیگر بر عهده داشته و باید نسبت به رعایت آن اقدام کنند.
محمودی در خاتمه با اشاره به آثار بدحجابی در جامعه خاطرنشان کرد:سقوط ارزش زن،آزار و اذیت اجتماعی و فروپاشی خانواده ها از آثار بدحجابی است که فضای مجازی و ماهواره ها یکی از ابزارهایی هستند که عفت و حیای جامعه را مورد هدف قرار داده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر