اعزام ۷۰ مبلغ و مبلغه در ماه مبارک رمضان به مساجد شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد 87 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۱۱ ب.ظ، سه شنبه، ۱ خرداد، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

مسئول اعزام مبلغ اداره تبلیغات اسلامی کردکوی گفت: ۷۰ مبلغ و مبلغه به همت اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در ماه مبارک رمضان به مساجد این شهرستان اعزام می شوند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حسن خطیری با اعلام این خبر افزود: اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در راستای ساماندهی مبلغان در ماه مبارک رمضان، فعالیت گسترده‌ای داشته و سعی کرده است همه امکانات خود را به کار گیرد تا مبلغان با استفاده از همه ظرفیت‌ها و توانایی خویش به امر مهم تبلیغ دین بپردازند.

مسئول اعزام مبلغ اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با اعلام این خبر گفت: ماه مبارک رمضان به‌عنوان بهترین فرصت برای ارتقاء فرهنگ دینی در جامعه است و یک مبلغ باید با برخورد خوب و بهره‌گیری از آیات و روایات در تقویت دینی مردم نقش مهمی را ایفاء کند.

وی با تأکید بر اینکه، مبلغین و روحانیون در ماه مبارک رمضان باید بیش از پیش در راستای تبلیغ و ترویج دین اسلام همت گمارند، خاطر نشان کرد: با توجه به عظمت این ماه پر برکت اداره تبلیغات اسلامی کردکوی تلاش کردبا اعزام ۷۰ مبلغ و روحانی اعم از بومی، مستقر، هجرت و اعزامی از قم و مشهد به نقاط مختلف شهرستان در هر چه پربار شدن برنامه های ماه رمضان گامی برداشته باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر