استفاده نادرست از فضای مجازی تهدیدی برای بنیاد خانواده است
تعداد بازدید تعداد 96 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۳۰ ب.ظ، سه شنبه، ۱ خرداد، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی گفت: استفاده نادرست از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می تواند تهدیدی جدی برای بنیاد خانواده ها است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی، با اشاره به نقش و اثرات مخرب ماهواره در زندگی انسان، گفت: امروز دنیای غرب با راه اندازی صدها شبکه فارسی زبان که مبالغ زیادی هم برای آنها از لحاظ اقتصادی دارد بدنبال ترویج بی بند و باری و القای فرهنگ ابتذال در مقابله با حجاب و عفاف هستند.

وی در ادامه با انتقاد از استفاده مردم از ماهواره، گفت: خطر ماهواره در جنگ نرم و فرهنگی به منظور انحراف جوانان و از هم پاشیدن بنیان خانواده‌های ایرانی کاملا مشهود است و مردم باید هوشیارانه عمل کرده و از این ابزار گناه دوری کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با بیان اینکه دوران جنگ فیزیکی و رودررو به پایان رسیده و دشمن توان فکر تجاوز نظامی به ایران اسلامی را از سر بیرون کرده است، افزود: جنگ امروز دشمن جنگ نرم است و ماهواره یکی از سلاح‌های مهم و تأثیرگزار دشمن در عرصه مقابله با ملت ایران است.

حجت‌الاسلام محمودی در خاتمه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی را نیز تهدیدی برای بنیاد خانواده ها برشمرد و گفت: رعایت کردن حریم شرعی و اخلاقی در این شبکه ها نیز بایستی مورد توجه قرار بگیرد و اگر ورود به این فضاها بدون رعایت اصول و در نظر گرفتن ارزش ها صورت بگیرد ضربات جبران ناپذیری بر خانواده ها و جامعه خواهد داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر