درازنو پذیرای مهمانان زیادی شد/مسئولان با رونق بخشیدن به حوزه گردشگری بستر اشتغال را فراهم کنند+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 530 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۵۴ ق.ظ، سه شنبه، ۲۲ خرداد، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

با شروع فصل گرما از نیمه خردادماه و تعطیلات اخیر در روزهای گذشته، دهکده ییلاقی درازنو پذیرای گردشگران و مهمانان زیادی از منطقه کردکوی بویژه روستای بالاجاده شده است.

به گزارش سرویس گردشگری رادکانا؛ با شروع فصل گرما از نیمه خردادماه و تعطیلات اخیر در روزهای گذشته، دهکده ییلاقی درازنو پذیرای گردشگران و مهمانان زیادی از منطقه کردکوی بویژه روستای بالاجاده شده است.

در سالیان اخیر علاوه بر اهالی کردکوی و روستاهای تابعه، تیمهای ورزشی دوچرخه سواری کوهستان، موتورسواری، کایت و گلایدرسوارها هم به این دهکده ییلاقی سفر می کنند.

با خدماتی که دولت با همکاری ساکنین در سالهای اخیر چون ایجاد جاده آسفالته، برق رسانی، تلفن، آبرسانی و… در این روستا انجام داده است، میزان سفر مسافران و گردشگران بسیار افزایش یافته است.

همچنین در این مدت نیز ساخت و ساز ساختمانها نیز افزایش داشته است.

روستای ییلاقی درازنو هیئت امنایی اداره می شود و بخشداری مرکزی هم نماینده در مدیریت آن دارد.

در سالهای اخیر ساخت منبع آب آشامیدنی، لوله کشی آب شرب، جمع آوری و انتقال زباله های خانگی از مهمترین خدمات رفاهی و عمومی امنای روستا بوده است.

امیدواریم دولت به این پتانسیل بزرگ گردشگری توجه ویژه و بیشتری داشته باشد تا با رونق آن و با ورود گردشگران داخلی و خارجی بستر اشتغال بسیاری از افراد منطقه را فراهم سازد.

خبر از عبدالرسول جوادی بالاجاده

انتهای پیام/

ارسال نظر