طراحی نرم افزار جامع موبایلی “یادگر” توسط جوان نخبه کردکوی/فردا در نماز عید فطر رونمایی و معرفی می شود+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 309 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۴:۳۶ ب.ظ، پنج شنبه، ۲۴ خرداد، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

سیدمحمد مهدی کمالی گرافیست، تکنیسین کامپیوتر و مخترع بسته فرهنگی بیشه فریدون و نگارستان در جدیدترین طراحی، اختراع و ابتکار خود نرم افزار جامع موبایلی مذهبی “یادگر” را اختراع کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ شهرستان کردکوی از دیرباز تاکنون دارای نخبگان بسیار زیادی در حوزه های علمی، ورزشی، مذهبی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی بوده است.

جمع بسیار زیادی از این نخبگان افتخارآفرین شهرستان کردکوی سالهاست در سطح استانی، ملی و بین المللی می درخشند.

یکی از جوانانی که این روزها ابتکار عمل به خرج داده و بسته فرهنگی و یا بازی بیشه فریدون را طراحی کرده که به معرفی بسیار خوب شهرستان کردکوی می پردازد.

وی در نسخه بعدی این بسته فرهنگی و یا بازی که نگارستان نام دارد به معرفی استان گلستان البته از زوایای مختلف می پردازد.

سیدمحمد مهدی کمالی گرافیست، تکنیسین کامپیوتر و مخترع بسته فرهنگی بیشه فریدون و نگارستان در جدیدترین اختراع خود نرم افزار جامع موبایلی مذهبی “یادگر” را طراحی کرد.

وی در تشریح جزئیات بیشتر این خبر در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی رادکانا گفت: این نرم افزار یک نرم افزار موبایلی است که “یادگر” نام دارد.

هدف از طراحی این نرم افزار توسعه و ترویج فرهنگ اسلامی است

این گرافیست جوان هدف خود  از اختراع این نرم افزار را تقویت، توسعه و ترویج فرهنگ اسلامی عنوان کرد.

کمالی با بیان اینکه امروزه انواع و اقسام نرم افزارهای موبایلی مربوط به اذکار بسیار  فراوان در بازار فضای مجازی یافت می شود، اظهار داشت: یکی از مزیت های خاص نرم افزار “یادگر” این است که که یک انسان بدون استفاده از چشم و گوش می تواند از آن استفاده کند.

وی با عنوان اینکه افراد در هر سنی با تم و شمایل مربوط به همان سن می توانند از این نرم افزار بهره مند شود، افزود: یکی از اولویت هایی که در اختراعات و طراحی های خود آن را مورد توجه قرار می دهم اینکه نکته که بدون سواد، بدون چشم و بواسطه زبان طبری است.

نرم افزار یادگر دو زبانه طراحی شده است

طراح نرم افزار موبایلی مذهبی “یادگر” با بیان اینکه این نرم افزار بصورت دو زبانه طراحی شده است، خاطرنشان کرد: برای زنده نگه داشتن زبان طبری نرم افزار موبایلی مذهبی “یادگر”  را به دو زبان فارسی و طبری طراحی کرده ام.

در سومین نسخه از این نرم افزار که فردا در حاشیه نماز باشکوه عیدفطر رونمایی خواهد شد دارای چهار بخش مجزا است.

از وی درخصوص اینکه آیا نهاد و ارگانی در طراحی این نرم افزار و رونمایی از آن از شما حمایت و همراهی کردند، گفت: جا دارد از حجت الاسلام شاعری امام جمعه محبوب شهرستان کردکوی و آقای ساوری از تبلیغات اسلامی کردکوی و ستاد نماز جمعه قدردانی کنم که برای رونمایی از این نرم افزار در نماز عید فطر حمایت خوبی از من کردند.

گفتنی است؛ نرم افزار موبایلی مذهبی “یادگر” فردا صبح جمعه در حاشیه برگزاری نماز باشکوه عیدفطر در مصلی نماز جمعه کردکوی رونمایی و معرفی خواهد شد.

مخاطبان گرامی و بزرگوار جهت تهیه این نرم افزار می توانند به شماره تماس ۰۹۳۵۵۵۰۵۴۰۹ تماس حاصل نمایند و یا آیدی تلگرامی: @mahdikamali ارتباط برقرار کنند.

تصاویر از این نرم افزار:

ارسال نظر