ساخت بزرگ‌ترین سالن همایش‌‌ در هتل جهانگردی گرگان
تعداد بازدید تعداد 161 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۱۳ ق.ظ، یکشنبه، ۳ تیر، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: به زودی کلنگ آغاز ساخت بزرگترین سالن همایش‌ها، جشن‎‌ها و مناسبت‌ها با ظرفیت ۶۰۰ نفر در هتل ایرانگردی و جهانگری استان گلستان به زمین زده می‌شود.

به گزارش سرویس گردشگری رادکانا به نقل از تسنیم؛ جمشید تقی‌زاده عصر امروز در بازدید از مجموعه هتل های ایرانگردی و جهانگری گرگان در جمع مسئولان استانی اظهار داشت: با توجه به استقبال مردم و دستگاه‌های اجرایی و نبود سالن همایش‌های مناسب در گرگان، به زودی کلنگ آغاز ساخت بزرگترین سالن همایش‌ها، جشن‎‌ها و مناسبت‌ها با ظرفیت ۶۰۰ نفر در هتل ایرانگردی و جهانگری استان گلستان به زمین زده می‌شود.

وی افزود: این پروژه براساس درخواست  آقای تاوتلی مدیرعامل شرکت ایرانگردی و جهانگری و پیگیری های صورت گرفته در گرگان احداث می شود و مراحل اداری آن در حال انجام است.

 مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرد: اعتبار لازم برای ساخت این سالن با ظرفیت ۶۰۰ نفر، توسط صندوق بازنشستگی کشور تامین خواهد شد.

تقی‌زاده گفت: جمعیت ‏بازنشستگان کشوری و خانواده این افراد ظرفیت خوب و بالقوه ای برای شرکت ‏ایرانگردی و جهانگردی در جهت توسعه گردشگری داخلی و خارجی است که باید ‏مورد توجه قرار گیرد، چرا که آثار اقتصادی و اجتماعی آن سبب افزایش رفاه اجتماعی و ‏اشتغالزایی در کشور می‌شود.‏

وی با بیان اینکه حوزه گردشگری به دلیل خدمات گسترده ای که ارائه می ‏کند، امکان اشتغال بسیاری را در سطوح مختلف فراهم می کند، اظهار داشت: ایران ‏اسلامی با برخورداری از فرهنگ غنی و تمدن کهن و همچنین مواهب بی شماری ‏که خداوند به این کشور اعطا کرده است، قابلیت بالایی در جذب و پذیرش گردشگر ‏دارد، بنابراین لازم است با مطالعات علمی وکارشناسی و همچنین برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت سهم خود را از این بازار ‏پررونق به نحو مطلوبی کسب کنیم.‏

وی توسعه و تقویت گردشگری فرهنگی و مذهبی را از جمله برنامه هایی دانست که  امسال در صندوق بازنشستگی توجه ویژه ای  به آن خواهد شد.

تقی‌زاده ایجاد سفرهای ارزان قیمت و ارائه خدمات بهتر به بازنشستگان را از دیگر ‏برنامه های صندوق بازنشستگی کشوری در سال ۹۷ دانست و گفت: بازنشستگان ‏سرمایه های اجتماعی کشور هستند و ما وظیفه داریم برای این عزیزان در همه ‏بخش های فرهنگی و اجتماعی خدمات مناسبی را فراهم کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر