اعلام انزجار توئیتری ها از “ترامپ” / کاربران فضای مجازی، #باروت_خیس را ترند اول توئیتر فارسی کردند +تصاویر
تعداد بازدید تعداد 172 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۷:۳۸ ب.ظ، سه شنبه، ۲۶ تیر، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

جایزه باروت خیس جایزه‌ای نمادین است که از سال ۱۳۹۱ به بعد، هر ساله در جمهوری اسلامی ایران به منفورترین شخصیت سال تعلق می‌گیرد. شعار این جایزه، این جمله است: «هر باروتی در برابر حقیقت خیس‌شدنی است.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از دانا؛ مراسم اختتامیه ششمین جایزه بین المللی باروت خیس شب گذشته در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد.

در این همایش که امیر حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش، سردار غلام حسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، امیر تقی خانی سخنگوی ارتش و جمعی از خانواده معظم شهدا حضور داشتند، ششمین جایزه بین‌المللی باروت خیس بعد از شمارش آرای مردمی، به ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا تعلق گرفت و وی به عنوان منفورترین چهره جهانی معرفی شد.

این انتخاب در شرایطی بود که کاربران فضای مجازی نیز از صبح روز گذشته با هشتگ کردن کلمه #باروت_خیس، نفرت خود را از ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده نشان داده و این هشتگ را به عنوان ترند اول توئیتر فارسی مطرح کردند.

در پایان گفتنی است جایزه باروت خیس جایزه‌ای نمادین است که از سال ۱۳۹۱ به بعد، هر ساله در جمهوری اسلامی ایران به منفورترین شخصیت سال تعلق می‌گیرد. شعار این جایزه، این جمله است: «هر باروتی در برابر حقیقت خیس‌شدنی است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر