حرفی ندارم این کار نیازمند دستور قضایی است / دادستان و هاشمیان اجازه دهند با محتکرین برخورد شدیدی می شود
تعداد بازدید تعداد 3,904 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۳۲ ب.ظ، شنبه، ۷ مهر، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

فرمانده انتظامی استان گلستان گفت : دادستان و رئیس کل دادگستری استان اجازه دهند با محتکرین برخورد شدیدی خواهیم کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از گلستان ما؛ سردار جاویدان در پاسخ به انتقاد یک سایت گلستان ما در برخورد نه چندان سخت با محتکرین گفت : من حرفی ندارم اما این کار نیازمند دستور مقام قضایی است ، آقای دادستان و هاشمیان دستور بدهند انجام می دهیم .

جاویدان افزود : این کار در حیطه اختیار ما نیست و از عهده ضابطین خارج است مگر اینکه  مقام قضایی دستور بدهد تا انجام دهیم .

دو روز پیش این پایگاه خبری خطاب به سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان نوشته بود :

بحق برادر شهیدت که همه ما قدردان زحمات ایشان و سایر شهدای دفاع مقدس ، مدافع حرم و خانواده های معظم شهدا هستیم ، مانند سردار رادان با متخلفانی اینچنین برخورد جانانه و درخور شایسته خودشان بکنید و منتظر بروکرراسی اداری و سایر مراجع نظارتی نمانید که شاید فردا دیر باشد .

مانند سردار رادان عمل کنید که وقتی اراذل و اوباش تهران نامش را می شنیدند به خود می لرزیدند چون می دانستند با کسی تعارف و شوخی ندارد و بلایی بر سر آنها آورد که تا مدتها نام رادان را فراموش نمی کنند .

چنین مفسدانی را سوار جیپ کرده و آنها را در شهر گرگان و شهرهای بزرگ استان بچرخانید تا مردم انسانهای مفسد را بشناسند تا تنبیه شود تا عبرتی شود برای سایر محتکرین و مفسدین اجازه چنین غلطی به خودشان ندهند .

انتهای پیام /

ارسال نظر