پیشکسوت رسانه ای کردکوی به رحمت خدا پیوستند
تعداد بازدید تعداد 182 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۳۸ ق.ظ، یکشنبه، ۲۹ مهر، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

“حاج مصیب لاکتراش” اولین خبرنگار رسمی منطقه کردکوی و روستای بالاجاده پس از سالها تلاش فرهنگی و مذهبی و تحمل دوران سخت بیماری به اوج آسمانها عروج کرد تا حقیقتی جاودان را معنا کند.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ “حاج مصیب لاکتراش” اولین خبرنگار رسمی منطقه کردکوی و روستای بالاجاده پس از سالها تلاش فرهنگی و مذهبی و تحمل دوران سخت بیماری به اوج آسمانها عروج کرد تا حقیقتی جاودان را معنا کند.

مرحوم استاد فقید حاج مصیب لاکتراش، با بیش از ۵۰ سال تلاش فرهنگی و رسانه ای در تعالی و نام آوری منطقه کوشش بسیار کرد و مقالات، نوشته ها و یادداشت هایش از محرومیت منطقه، کمبود امکانات به مسئولان وقت و اقدام برای رفع مشکلات مردم اثر گذار و اثر بخش بوده است.

ای روح آرام ! آرام خفته،

از عمق نگاه تیزبین رسانه ایت، روح فرهنگی و رشد و تعالی منطقه جان دگر می گرفت، زبانت را گویای نیازهای مردم کردی و چه ادیبانه می نگاشتی و چه خطیبانه سخن میگفتی.

کلامهایت از دل بود و این اوج اثرگذاری آنهم در راه رفع مشکلات مردم که تا عمق قلبها فرو میرفت.

معتمد مردم شدی و زبان حالشان و همه رتق و فتق جاری معاملاتی و توافق ها و عهدها و… را چه کتابتی زیبا داشتید.

جامعه رسانه ای منطقه و روستای بالاجاده سوگوار پیشکسوت رسانه ای خود هستند.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا؛ این ضایعه مولمه را به اصحاب رسانه، فرهنگیان بالاخص به بیت شریفش، فرزندان، نوادگان گرامی و بالاخص به اعضای هییت حضرت ابوالفضلی بالاجاده صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض نموده، صبر و اجری جزیل برای بازماندگان و علو درجات برای آن استاد فرزانه و همکار رسانه ای از درگاه خداوند منان مسالت داریم.

انتهای پیام/

ارسال نظر