جریان ولایی استان نیازمند کمک صدا وسیما / جای خالی گزارش سفر مخفیانه تاجزاده و حمایت رسانه ای از اقدام انقلابی دادستان
تعداد بازدید تعداد 332 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۱۳ ب.ظ، دوشنبه، ۳۰ مهر، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

حال همه نگاه ها به محمد منتظر حجت است ، مدیر کل جوانی که از او به عنوان یک نیروی تحول خواه یاد می شود ، باید دید او نیز به راه عبدالحسینی می رود و استحاله می شود و یا اینکه روی مبانی انقلاب اسلامی از جمله بحث فتنه تعارفات معمول را کنار می گذارد .

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از گلستان ما؛ یکی از مهمترین نکاتی که رهبر معظم انقلاب در زعامت تقریبا ۳۰ ساله خود هیچوقت از آن کوتاه نیامد مسئله فتنه ۸۸ بود ، صریح ترین و بدون تعارف ترین  مواضع معظم له نیز در همین رابطه می باشد :

“موضع بنده در این مورد کاملاً صریح است؛ من بارها گفته‌ام که برای من این تقسیمات اصولگرا و اصلاح‌طلب و اصلاح‌طلب مدرن و سنّتی و از این حرفهایی که میزنند، مطرح نیست؛ من به این اسمها اصلاً اهمّیّتی نمیدهم و توجّه ندارم؛ به محتواها کار دارم؛ امّا روی مسئله‌ی فتنه حسّاسم. حالا البتّه اکثر کسانی که در آن تظاهرات شرکت داشتند مردم معمولی بودند و هیچ تقصیری هم نداشتند امّا یک عدّه‌ای سردمداری میکردند، یک عدّه هم سوءاستفاده کردند و گفتند «انتخابات بهانه است، اصل نظام نشانه است»؛ دیگر از این صریح‌تر؟ آیا این شعار داده شد یا نه؟ خب اگر این شعار داده شده، تبرّی از این شعار، آن روز هم لازم بود و باید میکردند که نکردند، حالا هم یک عدّه‌ای از آنها حمایت بکنند.”

حال با همین وصف ، استان گلستان پاتوق فتنه گران و مجرمان امنیتی شده که بدون سر و صدا می آیند و اگر رسانه ها و برخی مراجع نظارتی متوجه نشوند ، بدون سر و صدا نیز از استان می روند ، در حالیکه تاثیر خود را بر روی مخاطبین خاص خود می گذارند .

سخن ما با سفر اخیر مصطفی تاجزاده مجرم امنیتی و بازداشتی فتنه ۸۸ و یکی از لیدرهای اغتشاشات تهران است که هر سال برای مدت چند روز به همراه خانواده خود به گلستان سفر می کند ، او یار دیرین هاشم مهیمنی استاندار سابق اصلاحات در استان می باشد و افرادی چون حسین رفعتی کارهای او را هندل می کنند و برخی عمله های سیاسی نیز در جکوزی مجتمع مسکونی استانداری گلستان پشت او را کیسه می کشند .

در سفر اخیر تاجزاده به استان گلستان بر خلاف سالهای گذشته ، سخنان او در یکی از روستاهای ییلاقی علی آباد کتول جری تر و سخیف تر شده و حتی اصول و مبانی اساسی جمهوری اسلامی نظیر اصل ولایت فقیه را زیر سوال برده و با ادبیات نامناسب رهبر معظم انقلاب را مورد خطاب قرار داده است .

مع الوصف ؛ دادستان انقلابی استان گلستان امروز گفت : میزبانان این مجرم امنیتی را به دادسرا احضار خواهم کرد و از آنان بابت این رفتارها توضیح خواهم خواست .

حجت الاسلام سید حسینی افزود : تذکر شدیدی به تمامی جریانات منحرف از جمله فتنه گران می دهم که مراقب تحرکات خود باشند چرا که دادستانی حافظ اسلام و انقلاب است .

اما در این پازل جای صدا و سیما کجاست ؟

امشب در بخش خبر ۲۰ از شبکه گلستان منتظر پخش بیانیه دادستان انقلابی استان بودم و حسم این بود که صدا و سیما با پخش این بیانیه به کمک داستان انقلابی استان خواهد آمد و از طرفی یک هشدار جدی برخی عناصر فتنه گر خواهد داد، اما این کار انجام نشد .

 در ۵ سال گذشته بهرام عبدالحسینی(مدیر کل سابق) سعی کرده از اینگونه مسائل دوری کند و دوست نداشت در جایی که حیات خلوت اصلاح طلبان به شمار می رفته و گاها طی سه روز شاهد حضور مجید انصاری ، فاطمه هاشمی ، جواد امام و رسول منتجب نیا بودیم (بهمن ماه گذشته) اندک تلنگری به جریان فتنه بزند .

حالیا که صدا و سیما یک سازمان زیر نظر مقام معظم رهبری است و باید نسبت به مسائلی چون فتنه که خط قرمز مقام معظم رهبری است حساس باشد ، عبدالحسینی حتی سعی نکرد یک گزارش ساده تبیینی از سفر اینگونه شخصیتهای سیاسی به استان داشته باشد و به قول خودش فضا را مدیریت می کرده است ، مدیریتی که البته به مدیریت خودش ۵ سال تداوم بخشید .

حال همه نگاه ها به محمد منتظر حجت است ، مدیر کل جوانی که از او به عنوان یک نیروی تحول خواه یاد می شود ، باید دید او نیز به راه عبدالحسینی می رود و استحاله می شود و یا اینکه روی مبانی انقلاب اسلامی از جمله بحث فتنه تعارفات معمول را کنار می گذارد .

انتظار از منتظر حجت اینست  حالا که دادستان انقلابی استان به میدان و پای کار آمده ، او را تنها نگذارد ، رسانه ملی با تهیه گزارشی همچون گزارش های خیلی خوب ۲۰:۳۰ از سفر اخیر تاجزاده ، پشت پرده های اینگونه تحرکات را بازگو کند تا برخی گروهها و مردم استان متوجه باشند زیر پوست شهرشان چه می گذرد .

اینگونه گزارشات باعث می شود چهره اصلی برخی افراد مشخص شود و از طرفی جوانان گول نخورند و در دام واژگان زیبایی چون آزادی و دمکراسی که پشت طمع ریاست و حب مال اینگونه افراد جاخوش کرده ، نیفتند .

انتهای پیام /

ارسال نظر