آیا مردم شهرک فرهنگیان کردکوی از خدمات شهری برخوردار هستند؟
تعداد بازدید تعداد 614 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۴:۵۴ ب.ظ، دوشنبه، ۱۴ آبان، سال ۱۳۹۷ نظرات 2 نظر

تابلوی “ابتدای محدوده شهری” که در بلوار دانشگاه بالاتر از بیمارستان و روبروی اداره دامپزشکی نصب شده است سوالاتی را ایجاد کرده که به اختصار به بیان آن می پردازیم.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ تابلوی “ابتدای محدوده شهری” که در بلوار دانشگاه بالاتر از بیمارستان و روبروی اداره دامپزشکی نصب شده است سوالاتی را ایجاد کرده که به اختصار به بیان آن می پردازیم.

* آیا با نصب این تابلو، ابتدای شهر از اداره دامپزشکی به سمت شمال تعریف شده است و شهرکهای بالاتر از آن ( فرهنگیان،شهید افشردی ، مسکن مهر، ۲۵ دستگاه و …) جز محدوده شهری منظور نمی شود؟؟؟

پس این همه ساختمانهای دستگاههای دولتی، مراکز آموزشی، شهرکهای مسکونی و… بالاتر از این محدوده چه حکمی دارد؟؟؟

شهر است، شهرک هست ، یا…

آیا نصب این تابلو به معنای حذف خدمات مدیریت شهری از مناطق خارج از محدوده شهری نیست؟

و سوالات بسیار که برخی از ساکنین شهرک های بالا دستی این محدوده از مدیریت شهری شهرستان کردکوی دارند.

از شهردار کردکوی درخواست “پاسخ ابهامات و شبهات مطروحه ” برخی از همشهریان را داریم.

خبر از عبدالرسول جوادی بالاجاده

انتهای پیام/

ساکنین شهرک فرهنگیان می گوید:

شما یه زحمت بکشین تشریف بیارین شهرک فرهنگیان خیابوناشو ببینین خودتون متوجه میشید که هیچ بویی از آبادی و شهر بودن نبرده ! تابستونا که میدون جنگه همش خاک ! تموم فضای سبزا و محل هایی که برای پارک و تسهیلات برای اهالی شهرک اختصاص داده بودنم شهرداری و فرمانداری تصرف کردن ! کسی نیست حرفی بزنه ! هیچ خدماتی هم ندادن ! سگهای ولگرد جولان میدن شب جرات نمیکنی بری خونه از دست سگها ! یه باشگاه هم زدن که فقط داد کشیدنها و سر و صداشون و ویراژ دادن بعد مسابقات نصیبمون شده ! یعنی فقط بیان ابهای سطحی هنگام بارندگیو مهار کنن ازشون ممنون میشیم جدول و اسفالت بماند ( ناگفته نماند از تخصیص بودجه برا جدول و اسفالت خبر داده بودن اما انگار دروغ بوده !)

ساکنین شهرک فرهنگیان می گوید:

کلا محل درج نظر و وردارین بهتره وقتی نظراتو نشون نمیدین

ارسال نظر