درخشش رزمی کاران کردکوی در رقابت های سوپرکنتاکت کیک بوکسینگ گلستان
تعداد بازدید تعداد 314 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۵۰ ق.ظ، سه شنبه، ۲۲ آبان، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

رقابت های رزمی ‘سوپر کنتاکت کیک بوکسینگ’ قهرمانی استان گلستان درحالی در روستای عطاآباد از توابع شهرستان آق قلا برگزار شد که رزمی کاران کردکوی خوش درخشیدند.

به گزارش سرویس ورزشی رادکانا؛ این رقابت هاه در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با حضور ۷۰ ورزشکار برگزار شد و نفرات برتر هر رده سنی در اوزان مختلف به شرح زیر معرفی شدند.

در رده سنی بزرگسالان بخش ‘استایل لوکیک’: 
در وزن ۶۵- کیلوگرم ‘بهنام کر’ از ‘اسپورت کیک بوکسینگ’ آق قلا، در وزن ۷۰- کیلوگرم ‘محمد خراسانی’ از ‘سایوکان’ علی آباد کتول، در وزن ۸۰- کیلوگرم ‘علی اصغر ملک محمودی’ از ‘سوپر کنتاکت’ گرگان و در وزن ۹۰- کیلوگرم ‘ایوب عزتی’ از ‘سوپر کنتاکت کیک بوکسینگ’ آق قلا صاحب گردن آویز طلا شدند.

در رده سنی جوانان بخش ‘استایل فول کنتاکت’:
در وزن ۵۰- کیلوگرم ‘مهدی تیموری’ از کردکوی، در وزن ۵۵- کیلوگرم ‘اسحاق دوگونچی’ از ‘اسپورت کیک بوکسینگ’ آق قلا، در وزن ۶۰- کیلوگرم ‘سیدسبحان حسینی’ از Wkf گرگان، در وزن ۶۵- کیلوگرم ‘هادی دوگونچی’ از ‘اسپورت کیک بوکسینگ’ آق قلا و در وزن ۷۰- کیلوگرم ‘عباس مومنی پور’ از تیم شهدای نصرآباد پس از برتری در برابر حریفان خود بر سکوی قهرمانی قرار گرفتند.

در رده سنی نوجوانان بخش ‘استایل فول کنتاکت’:
اوزان ۴۰-، ۴۵-، ۵۵- و ۶۵- کیلوگرم به ترتیب ‘اسماعیل گرکز’ و ‘آرمین دلیجه’ هر ۲ از ‘اسپورت کیک بوکسینگ’ آق قلا، ‘حمیدرضا رضوی’ از کردکوی و ‘سینا پقه’ از عطاآباد’ بر سکوی نخست ایستادند و مدال طلا را به خود اختصاص دادند.

در رده سنی نونهالان بخش ‘استایل نان کنتاکت’ (سایه):
در وزن های ۲۵- و ۳۰- کیلوگرم ‘محمدحسین کده ای’ به همراه ‘امیرحسین خمر’ هر ۲ از تیم شهدای نصرآباد، اوزان ۴۰- و ۴۰+ کیلوگرم ‘محمد نظری’ و ‘یاسر چونک’ هر ۲ از تیم ‘اسپورت کیک بوکسینگ’ آق قلا بر سکوی قهرمانی قرار گرفتند.

در این مسابقات به نفرات اول هر وزن در جدول های چهار نفر به بالا علاوه بر حکم قهرمانی جوایز نقدی نیز اهدا شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر