تجمع بیش از ۱۰ سگ ولگرد کنار مدرسه ابتدایی پروین اعتصامی کردکوی/چه کسی پاسخگویی معضل سگهای ولگرد است؟
تعداد بازدید تعداد 369 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۵۱ ق.ظ، شنبه، ۲۴ آذر، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

گله مندی مردم از مسئولان بابت ناتوانی در جمع آوری سگهای ولگرد این روزها بسیار نادیده گرفته می شود.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ باتوجه به رسالتی که این رسانه در قبال خواسته های بحق مردم دارد، بارها موضوع سگهای ولگرد مورد پیگیری خبرنگاران این گروه خبری قرار گرفت.

جمع آوری سگ های ولگرد یکی از خواسته های بحق مردم شهرستان کردکوی است که مدتهاست توسط رسانه ها اعلام می شود.

مدام تماس های زیادی توسط شهروندان مبنی بر جمع آوری سگ های ولگرد با این پایگاه خبری برقرار می شود که با نارضایتی بسیار زیادی مواجه هستیم.

گله مندی مردم از مسئولان بابت ناتوانی در جمع آوری سگهای ولگرد این روزها بسیار نادیده گرفته می شود.

این روزها بر تعداد سگهای ولگرد در خیابان های شهرستان کردکوی به اندازه افزوده شده که بصورت گله های ۱۰ الی ۱۵ تایی در مرکز شهر و مقابل مدارس تردد می کنند.

در جدیدترین تصاویری که توسط شهروندان به دست ما رسیده تعداد ۱۰ سگ ولگرد را در مقابل مدرسه دخترانه ابتدایی پروین اعتصامی در مرکز شهر کردکوی را به نمایش می گذارد که بسیار صحنه ای تأسف بار است.

تردد این تعداد سگ ولگرد آن هم در مقابل مدرسه ای ابتدایی می تواند بسیار خطرآفرین باشد لذا باتوجه به این همه خطرات ناشی از سگ های ولگرد هم در بحث سلامت و هم آسیب هایی حاصل از گازگرفتگی از سوی مسئولان شهرستان نادیده گرفته می شود.

چرا تا بحال طرح جمع آوری سگ های ولگرد در کردکوی به خوبی و جدی اجرا نشده است و این معضل اجتماعی و بهداشتی پایان نیافت؟

خدا کند روزی نرسد که شاهد حادثه ای دلخراش مقابل چشمان مردم در سطح شهر باشیم و باز هم مسئولان ما سوژه رسانه ها چه در شبکه های اجتماعی و چه خبرگزاری ها و پایگاه های خبری شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر