فعالیت ۳ هزار ورزشکار در شهرستان کردکوی/شهرستان کردکوی دارای ۳۶۵ قهرمان ورزشی است/آغاز عملیات احداث استخر سرپوشیده طی روزهای آینده/به جوانان خود می بالیم که با وجود کمبودها افتخار می آفرینند
تعداد بازدید تعداد 227 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۳:۰۱ ب.ظ، سه شنبه، ۲۱ اسفند، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی گفت: شهرستان کردکوی دارای ۳۶۵ قهرمان ورزشی است که ۱۴۳ نفر آنان قهرمانان بین المللی هستند که همواره برای شهرستان و استان خود افتخار می آفرینند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ فرهاد رسولی در نشست «۴۰ سالگی انقلاب با چهل جوان کردکوی» که بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که به ریاست مهدی بیدلی معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار در سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش برگزار شد، با بیان اینکه اتفاقات بسیار خوبی پس از انقلاب در شهرستان کردکوی افتاد، گفت: قبل از انقلاب ۸ رشته ورزشی در شهرستان کردکوی داشتیم که امروز به ۳۰ رشته و هیأت ورزشی فعال ارتقاء یافته است.

فعالیت ۳ هزار ورزشکار در شهرستان کردکوی

وی با بیان اینکه قبل از انقلاب بانوان ورزشکار زیادی نداشتیم اما امروز بانوان ورزشکار زیادی داریم که در سطح دنیا می درخشند، افزود: در قبل از انقلاب فقط ۵۰ ورزشکار سازمان یافته در شهرستان کردکوی داشتیم که امروز این رقم به ۳ هزار نفر افزایش یافته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی با بیان اینکه روستاهای شهرستان کردکوی دارای ۹ سالن ورزشی سرپوشیده هستند اظهار داشت: ۸ سالن ورزشی مناسب در شهر کردکوی وجود دارد که ورزشکاران زیادی را جذب خود کرده است.

شهرستان کردکوی دارای ۳۶۵ قهرمان ورزشی است

رسولی با اشاره به اینکه شهرستان کردکوی دارای ۳۶۵ قهرمان ورزشی است که ۱۴۳ نفر آنان قهرمانان بین المللی هستند، اذعان کرد: مسیر پیشرفت های ورزشی همواره در جریان است و چراغ آن در شهرستان کردکوی روشن است.

وی با ابراز اینکه غیرت و توانمندی ورزشکاران شهرستان کردکوی همواره باعث افتخار و درخشش نام شهرستان کردکوی در استان گلستان، کشور و خارج از کشور شده است، گفت: کردکوی در تمامی رشته ها، چه در بخش بانوان و چه در بخش آقایان رتبه سوم را در بین دیگر شهرستانهای استان گلستان دارد.

به جوانان خود می بالیم که با وجود کمبودها افتخار می آفرینند

این مقام ورزشی تصریح کرد: به جوانان خود می بالیم که به کم و کاستی ها توجه نمی کنند و با روحیه ای مضاعف افتخارآفرینی می کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی در بخش دیگری از سخنان خود به احداث اسختر سرپوشیده در این شهرستان پرداخت و افزود: با وجود تمام مشکلات اقتصادی و بحران ها کلنگ احداث استخر سرپوشیده با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور با اعتبار ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از محل تملک دارایی های استان با پیگیری های مستمر فرماندار شهرستان کردکوی در ایام الله دهه مبارک فجر در شهرک فرهنگیان کردکوی برزمین زده شد.

آغاز عملیات احداث استخر سرپوشیده طی روزهای آینده

رسولی خاطرنشان کرد: درحال حاضر زمین اهدایی توسط شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان شهرستان کردکوی به همراه ۲۸۰ میلیون تومان تحویل پیمانکار شده که طی چند روز آینده عملیات احداث فنداسیون آن آغاز خواهد شد.

وی بیان کرد: پیمانکاری این پروژه برعهده آقای رسایی در شرکت گلستان ساز شهرآرا می باشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی خاطرنشان کرد: از آقای ابراهیم قدمنان فرماندار شهرستان کردکوی و هیئت امنای شهرک فرهنگیان کردکوی بابت همراهی و حمایت از این پروژه قدردانی می کنیم.

گفتنی است؛ پروژه استخر سرپوشیده قرار است طی بازه زمانی دو ساله تحویل مردم کردکوی شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر