اهدای بیش از ۳۰۰۰ بسته لوازم التحریر توسط سپاه به دانش آموزان سیل زده گلستان
تعداد بازدید تعداد 117 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۰۷ ق.ظ، یکشنبه، ۲۵ فروردین، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: ۳۳۵۱ بسته لوازم التحریر در قالب طرح ولایت۱ به دانش آموزان شهرستان آق قلا اهدا می شود.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ پیش از ظهر امروز کاروان مهرولایت۱ جهت اهدای لوازم التحریر به دانش آموزان مناطق سیل زده آق قلا به همت قرارگاه خدمت رسانی سلمان فارسی سپاه نینوا گلستان اعزام شد.

سردارحسین معروفی در این مراسم اظهار کرد:  فعالیت مدارس ، احیای زندگی مردم است و ما برای بازگشایی آن و تزریق امید به نوجوانان در بازگشایی مدارس کمک می کنیم.

image 2019 4 14 10 25 47 344 hsl

تمیز کردن مدارس  و اهدای لوازم التحریر توسط سپاه نینوا

وی افزود: سپاه هم در بحث لایروبی و تمیز کردن مدارس و هم در موضوع طرح ولایت ۱ و ۲ هدایایی را برای شهرستان های آق قلا و گمیشان در نظر گرفته است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: ۳هزار و ۳۵۱ بسته لوازم التحریر در قالب طرح ولایت ۱ برای دانش آموزان شهرستان آق قلا در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: این اقلام در ۱۱ مدرسه ابتدایی و هشت مدرسه متوسطه آق قلا توزیع می شود و ارزش هر بسته هم ۳۵ الی ۴۰هزار تومان است.

image 2019 4 14 10 29 49 771 h9r

وحدت و همدلی در کمک رسانی را شاهد بودیم

حجت الاسلام ‌ المسلمین جعفر رعایتی در ادامه گفت: وحدت و یکدلی قابل توجهی را در امر کمک رسانی از ابتدا تاکنون شاهد بودیم.

 وی افزود: مشکلات سیل تا حدودی رفع شده و شاکله زندگی مردم قدری به روال عادی بازگشته است  و اکنون باید به جبران خسارت ها ، ساخت و ساز و تعمیر منازل پرداخته شود

نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا  بیان کرد: دانش آموزان و نوجوانان با توجه به از دست دادن کتب درسی و لوازم مدرسه خود دچار ناراحتی های روحی شده اند و جاداشت که همه هم وطنانمان به کمک بیایند و بحمد الله انجام شد.

گفتنی است؛ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار سایر نیذوهای مسلح و نهادها از دقایق اولیه وقوع سیلاب تاکنون  در مناطق سیل زده استان گلستان به خدمت رسانی مشغول است.

انتهای  پیام/

ارسال نظر