بازدید نماینده ویژه معاون اول رئیس جمهور از روستای حاجی آباد و رودخانه قره سو+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 307 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۵۶ ب.ظ، شنبه، ۳۱ فروردین، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

سعید شیرکوند نماینده ویژه معاون اول رئیس جمهور پس از دیدار با فرماندار و مسئولان شهرستان از نزدیک از روستای سیل زده حاجی آباد و رودخانه قره سو حدفاصل شهرستان کردکوی و بندرترکمن بازدید بعمل آورد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ صبح امروز شنبه سعید شیرکوند نماینده ویژه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و هیات همراه با قدمنان فرماندار کردکوی دیدار و در زمینه میزان خسارات در بخشهای مختلف شهرستان ناشی از سیل اخیر با وی گفتگو کردند.

در این دیدار که حمیدی معاون اقتصادی استاندار و جمعی از مدیران کل از جمله مدیریت بحران استان و جهاد کشاورزی، صمت، آبفا، آبفار، امور برق و… او را همراهی می کردند سعید شیرکوند در گفتگو با خبرنگار این پایگاه، با اشاره به اینکه میزان و چگونگی خسارات وارده در بخشهای گوناگون زیربنایی و اقتصادی از طریق مراجع رسمی قبل و بعد از عید به دفتر ریاست جمهوری ارسال شده است، هدف از حضور در استان گلستان را دیدار با مردم آسیب دیده از سیل و بازدید میدانی از مناطق سیل زده و مشاهده میزان خسارات وارده اعلام کرد.

وی افزود: با عنایت به اینکه سیل اخیر در اواخر سال گذشته روی داد و خسارات اولیه به دولت اعلام شده بود، در روزهای نخست سال جاری چگونگی مساعدت به خسارت دیدگان در مرحله اول به تصویب رسید و ان شاءالله طی روزهای آینده با ارسال گزارشات تکمیلی نیز دولت در حد مقدورات از جمله بودجه در اختیار و استفاده از صندوق ذخیره ارزی بصورت پرداخت کمکهای بلاعوض و تسهیلات کم بهره بلند مدت به کمک آسیب دیدگان از سیل اقدام خواهد کرد.

گفتنی است؛ سعید شیرکوند نماینده ویژه معاون اول رئیس جمهور پس از دیدار با فرماندار و مسئولان شهرستان از نزدیک از روستای سیل زده حاجی آباد و رودخانه قره سو حدفاصل شهرستان کردکوی و بندرترکمن بازدید بعمل آورد.

تصاویری از این بازدید:

عکاس: علی لیاقتی

انتهای پیام/

ارسال نظر