دو دهستان مراوه تپه هدف قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قرار گرفت/ با بهره برداری از منبع ۲۰۰ هزار لیتری، ۵۵۷ خانواده از نعمت آب بهره مند شدند+ فیلم
تعداد بازدید تعداد 98 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۵۴ ق.ظ، جمعه، ۲۴ خرداد، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: با بهره برداری از منبع آب ۲۰۰ هزار لیتری، ۲۶۰۰ نفر در قالب ۵۵۷ خانواده در ۴ روستای چناران، دکلی داش، بابا شملک و قره قل تپه شهرستان مراوه تپه از نعمت آب شرب بهره مند شدند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از کلاله خبر، سردار حسین معروفی در حاشیه منبع آب چهار روستای شهرستان مراوه تپه گفت: قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوای استان گلستان با هماهنگی تنگاتنگ با اداره کل آب و فاضلاب روستایی استان گلستان و مردم، طی یک سال و نیم گذشته دست به اقدامات انقلابی زده اند که طی آن پروژه های زیادی در استان عملیاتی یا در دست اقدام قرار گرفته است.

وی افزود: در مرحله اول، دهستان های کرند، مراوه تپه و زرین گل هدف قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوای استان گلستان قرار گرفتند و با پیگیری مجدد، ۴ دهستان دیگر نیز مورد هدف قرارگاه قرار گرفت.

فرمانده سپاه نینوای گلستان ادامه داد: از این ۴ دهستان، یکی برای مراوه تپه و یکی برای گرگان در نظر گفته شد و دو دهستان دیگر نیز بررسی و انتخاب می شود.

سردار معروفی اضافه کرد: در حال رایزنی برای ۳ دهستان دیگر نیزهستیم که در مجموع این ۱۰ دهستان، نزدیک به ۲۰۰ روستا را مورد هدف قرارگاه قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر در ۶۲ روستا اقدامات خدمات رسانی و محرومیت زدایی در حوزه های آب، فرهنگی، مساجد، خانه عالم، خانه محرومین و جاده در حال انجام است.

فرمانده سپاه نینوای گلستان اظهار داشت:چهار روستای چناران، دکلی داش، بابا شملک و قره قل تپه در حوزه آب با مشکل روبرو بودند و برای آبرسانی به مردم آن، از تانکر استفاده می شد و با هماهنگی های لازم و با همکاری مردم، پروژه مخزن ۲۰۰ هزار لیتری با ۳۰۰ میلیون تومان و ظرف ۴۵ روز به پایان رسید.

وی گفت: با مشارکت مردم، پروژه ای که ۵۰۰ میلیون تومان و طی ۴ ماه برآورد شده بود، با هزینه کمتر و کمتر از ۲ ماه به اتمام رسید.

سردار معروفی در پایان یاداور شد: با این پروژه ۲۶۰۰ نفر در قالب ۵۵۷ خانواده در ۴ روستای یاد شده از نعمت آب شرب بهره مند شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر