بهره برداری متمرکز از ۲۸۶۰ واحد مسکونی در مناطق سیلزده کشور در آق قلا
تعداد بازدید تعداد 106 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۱۳ ب.ظ، پنج شنبه، ۲۱ شهریور، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

صبح امروز پنجشنبه با حضور سردار سلامی از ۲۸۶۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده کشور که ۱۱۸۵ واحد آن در گلستان بود ، به صورت متمرکز مورد بهره برداری صورت گرفت .

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ مراسم متمرکز افتتاح و بهره برداری از ۲۸۶۰ واحد مسکونی تعمیری و احداثی در مناطق سیل زده کشور صبح امروز پنجشنبه ۲۱ شهریور ماه با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه در روستای محروم تازه آباد شهرستان آق قلا استان گلستان برگزار شد

از این تعداد ، ۱۱۸۵ واحد در مناطق سیلزده استان گلستان افتتاح شد .

همچنین تعمیر و بازسازی ۳۸ مدرسه توسط سازمان بسیج سازندگی استان گلستان با مشارکت بانک انصار و گروه های جهادی قرارگاه عاشورائیان نیز امروز مورد بهره برداری قرار گرفت .

سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا گلستان در این مراسم اظهار کرد:

دیدگاه سردار سلامی بود که محرومترین و مستضعف ترین نقطه به عنوان کانون توجهات گروههای جهادی و سپاه و بسیج جهت مرمت و بازسازی انتخاب شود و ما روستای تازه آباد را به جهت حضور اقوام ترکمن ، سیستانی و بلوچ جهت تقریب مذاهب و خدمت بی منت انتخاب کردیم .

همچنین آخوند میرزاعلی امام جمعه اهل سنت آق قلا نیز بیان کرد :

به عنوان یک شهروند آق قلا چیزی جز خدمت و احترام به مردم شریف آق قلا از سوی سپاه ندیدم ، در سیل شاهد خدمت شبانه روزی پاسداران سپاه بودم و به چشم دیدم بسیجیان در جنگ بر آب پیروز شدند.

امروز پایان کار نیست و شک ندارم سپاهایان ما تا لحظه آخر مردم آسیب دیده از سیل را رها نمیکنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر