برقراری ۵۰۰۰ هزار تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در ۶ ماه نخست سال در کردکوی/بیش از ۳۰ میلیارد ریال کشفیات کالای قاچاق در ۶ ماه نخست سال در کردکوی
تعداد بازدید تعداد 142 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۱۶ ب.ظ، دوشنبه، ۱۵ مهر، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی با اشاره به اینکه پلیس باید اقتدار و مهربانی داشته باشد، افزود: اقتدار برای کسانی که در پی اخلال در نظم و امنیت مردم هستند و مهربانی برای کسانی که مظلوم هستند و به آنان ظلم شده است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در مدرسه ابتدایی فرهنگیان کردکوی حضور بعمل آورد.

سرهنگ علی اکبر خرمی در این مراسم اظهار داشت: اگر امروز در امنیت پایدار و آرامش در کنار هم زندگی می کنیم بواسطه خون پاک شهیدان است.

وی خاطرنشان کرد: پلیس در راستای انجام ماموریت های خود تلاش می کند پیرو منویات مقام معظم رهبری نیرویی تربیت کند تا در تراز انقلاب اسلامی باشد.

آرامش و امنیت حق مسلم مردم است‌

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی با اشاره به اینکه پلیس باید اقتدار و مهربانی داشته باشد، افزود: اقتدار برای کسانی که در پی اخلال در نظم و امنیت مردم هستند و مهربانی برای کسانی که مظلوم هستند و به آنان ظلم شده است.

خرمی با تأکید بر اینکه آرامش و امنیت حق مردم است‌، بیان کرد: موفقیت ما میسر نمی شود مگر اینکه اقشار مختلف مردم در کنار پلیس باشند و به پلیس کمک کنند.

برقراری ۵۰۰۰ هزار تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در ۶ ماه نخست سال در کردکوی

وی با بیان اینکه پلیس به تنهایی نمی تواند نقش محوری خود را انجام دهد بلکه با کمک و همکاری شما  مردم شریف می تواند نظم و امنیت را در جامعه ایجاد کند، گفت: شهروندان بیش از ۵۰۰۰ هزار تماس تلفنی با سامانه فوریت های پلیسی ۱۱۰ در ۶ ماهه نخست سال جاری در شهرستان کردکوی برقرار کردند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کردکوی متذکر شد: اگر می خواهیم اقتصاد ما پیشرفت داشته باشد ابتدا باید امنیت داشته باشیم اگر امنیت نباشد اقتصاد پیشرفت نخواهد کرد‌.

خرمی با عنوان اینکه موضوعات اقتصادی یکی از بزرگترین مشکلات کشور ماست، افزود: اولویت اصلی نیروی انتظامی کمک به پیشرفت اقتصاد کشور است.

بیش از ۳۰ میلیارد ریال کشفیات کالای قاچاق در ۶ ماهه نخست سال در شهرستان کردکوی

وی تصریح کرد: بیش از ۳۰ میلیارد ریال کشفیات کالای قاچاق در شهرستان کردکوی در ۶ ماهه نخست سال جاری داشتیم.

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی با بیان اینکه در حوزه تصادفات، برخورد با مواد مخدر و سارقین اقدامات خوبی در کردکوی صورت گرفته است، اظهار داشت: از تعامل و همکاری مردم در مقابله با اخلال گران اجتماعی و اقتصادی در شهرستان کردکوی قدردانی می کنم.

انتهای پیام/

ارسال نظر