نمی گذاریم پشت یک بهانه معیشتی ناموس مان را به حراج ببرند / خط قرمز ما مردم و انقلاب هستند
تعداد بازدید تعداد 145 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۳۹ ق.ظ، سه شنبه، ۲۸ آبان، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا با بیان اینکه ۱۹۶ هزار شهید در دوران دفاع مقدس دادیم تا ناموس ایرانی را پاک نگه داریم ، اظهار داشت: امروز هم نمی گذاریم پشت یک بهانه معیشتی ناموس مان را به حراج ببرند.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ سردار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا گلستان ظهر امروز دوشنبه ۲۷ آبان ماه در یادواره ۶۰۰ شهید دانش آموز استان گلستان در حسینیه عاشقان ثارالله گرگان اظهار کرد : یادواره شهیدان مجلس عزا و ختم نیست ، مجلس فتوحات انقلاب اسلامی است ، امروز اگر عزت و شرف و بازدارندگی داریم مدیون همین مجاهدت هاست.

سردار معروفی افزود : این خانمی که نمایش شهید گمنام را اجرا کرد بسیار هنرمندانه و  از روی اعتقاد بود و بنده خودم دو و نیم سال مفقود بودم و خانواده ام دقیقا همین حس و حال را داشتند و ما می دانیم که این خانواده های اسرا چه مشقتهایی کشیدند.

وی تصریح کرد : تفکر دفاع مقدس برگرفته از تفکر عاشورا مقدس است و در همین غائله چند روز اخیر که آمریکایی ها ، صهیونیست ها ، سلطنت طلب ها و ضد انقلاب به بهانه اعتراض مردم به افزایش قیمت بنزین به خیابانها ریختند باز هم این تفکر به صحنه آمد و مردم را نجات داد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان خاطرنشان کرد : ۱۹۶ هزار شهید در دوران دفاع مقدس دادیم تا ناموس ایرانی را پاک نگه داریم ، امروز هم نمی گذاریم پشت یک بهانه معیشتی ناموس مان را به حراج ببرند.

معروفی بیان کرد : البته خیلی از این افراد در خیابانها فرزندان مان هستند و ما نگاه پدرانه به آنها داریم اما از آنها می خواهیم که در زمین دشمن بازی نکرده و خواسته های آنها را تامین نکنند.

این مقام نظامی خاطرنشان ساخت :  دشمن با موج سواری می خواهد نا امنی درست کنند اما خط قرمز ما انقلاب و مردمان آن است ، ما باید مدیریت های خودمان را قوی تر کنیم .

سردار معروفی اضافه کرد : در بحث تنظیم بازار ما جدی اوضاع را رصد می کنیم ، کسی که بنزین رو آتش می ریزد در زمین دشمن بازی می کند ، آتش زدن اماکن مردم کار درستی نیست و راه چاره دلسوزی و وحدت است .

وی تاکید کرد : هیچ کشوری در دنیا وجود ندارد ۱۷ قوم داشته باشد و این طور امنیت و آرامش داشته باشند ، این استان زبانزد و الگو برای دنیاست ، اگر انسجام خود را حفظ کنیم و  از امام جامعه حمایت کنیم کسی نمی تواند عزت ما را خدشه دار کند.

انتهای پیام /

ارسال نظر