اظهار بی‌اطلاعی روحانی از زمان اجرای سهمیه‌بندی بنزین توهین به شعور مردم است
تعداد بازدید تعداد 163 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۷:۰۰ ق.ظ، جمعه، ۸ آذر، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اظهار بی‌اطلاعی رئیس جمهور از تاریخ سهمیه‌بندی بنزین گفت: این سخنان توهین به شعور سیاسی مردم و توهین به ملتی است که با تمام هستی خود پای انقلاب، نظام و رهبری ایستادند.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ سید ناصر موسوی لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا، با اشاره به سخنان عصر روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان آذربایجان شرقی مبنی بر اینکه خودم هم از تاریخ سهمیه‌بندی بنزین خبر نداشتم، گفت: این سخنان توهین به شعور سیاسی مردم و توهین به ملتی است که با تمام هستی خود پای انقلاب، نظام و رهبری ایستادند و باید رئیس جمهور خود را مدیون رهبری بداند که بسیار حکیمانه این موضوع را مدیریت کردند.

وی با انتقاد از عدم آگاهی رئیس جمهور از زمان اجرای طرح مهم افزایش قیمت بنزین، چنین موضوعی را قابل باور ندانست و افزود: چگونه می‌توان سخنان آقای روحانی در این خصوص را باور کرد درحالی‌که ۱۰ روز قبل از اجرای این طرح، اردوغان رئیس جمهور ترکیه خبر از آغاز اغتشاشات در ایران می‌د‌هد و یا سفیر انگلیس با سفرای دیگر کشورهای اروپایی جلسه گذاشته و در خصوص آغاز اغتشاشات در ایران صحبت می‌کنند؟ باید مشخص شود چنین اخباری را چه کسانی به خارجی‌ها منتقل می‌کنند.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آقای روحانی مدعی هستند تا روز شروع این طرح از زمان اجرای آن خبر نداشتند، آقای لاریجانی رئیس مجلس هم درباره زمان اجرای این طرح اعلام بی‌اطلاعی می‌کنند، نمایندگان مجلس هم که علی‌الظاهر بی‌خبر بودند پس چه کسی از آغاز اجرای این طرح خبر داشت؟
موسوی لارگانی افزود: حالا که این طرح را به مرحله اجرا گذاشته‌اند می‌گویند قرار است پول آن را به ۶۰ میلیون ایرانی بدهند ولی چرا حجم عظیمی از مردم ایران اعلام می‌کنند این پول به حسابشان واریز نشده است؟ باید مشخص شود این پول چگونه مدیریت و هزینه شده است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: آقای روحانی مدعی است این طرح را برای کمک به مردم اجرا کرده است و هدف کمک مالی به مردم بود، اما سوال اینجاست مردم کی از دولت درخواست کمک مالی کرده‌اند؟
موسوی لارگانی در پایان گفت: اگر فرض از اجرای این طرح را کمک مالی دولت به مردم بدانیم بازرسی از حساب‌های مردم چه جایگاهی دارد و اگر قرار است به مردم کمک شود نظارت بر حساب و کتاب مردم و بازرسی از حساب های مالی افراد جامعه دیگر چه معنی می‌دهد؟
انتهای پیام/
ارسال نظر