ساختمان جدید دادگستری کردکوی افتتاح شد+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 235 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۰۳ ب.ظ، پنج شنبه، ۱۴ آذر، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

طرح افزایش بنای دادگستری کردکوی با حضور رئیس کل دادگستری گلستان به بهره برداری رسید.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ هادی هاشمیان گفت: این بنا با مساحت ۳۵۰ مترمربع و اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان ساخته شد .

هاشمیان با بیان اینکه با افتتاح این بنا، خدمات رسانی به مردم راحت تر و ازدحام در راهروی محاکم دادگستری این شهرستان کمتر می شود، افزود: پیش از این شعب دادسرا و دادگستری کردکوی  در یک ساختمان متمرکز بود که این امر سبب شلوغی محاکم شده و پاسخگویی به مردم را سخت کرده بود.

رئیس کل دادگستری گلستان با بیان این که توسعه بناها همراه با پاسخگویی شایسته به مردم ارزشمند است افزود: ایجاد فضای اداری جدید برای بهبود خدمات به مردم است و اگر همکاران ما آنگونه که شایسته است پاسخگوی مردم نباشند، توسعه بناها چندان هم به کار مردم نخواهد آمد.

هاشمیان ، نصب سیستم های گرمایشی و سرمایشی، کابل کشی ، ساخت بایگانی های ریلی ، افزایش صندلی های موجود در راهروهای دادگستری ها را از دیگر اقدامات انجام شده برای بهبود و ایمن سازی فضای اداری دادگستری ها و ارائه خدمات بهتر به مردم در سال های اخیر برشمرد.

رئیس کل دادگستری گلستان و معاونان او در بازرسی های دوره ای از حوزه های قضایی استان ، به شهرستان کردکوی رفتند  و فرآیندهای پاسخگویی به مراجعان  ، نحوه رسیدگی به پرونده ها ، حقوق شهروندی  و روند کاهش پرونده های مسن در این شهرستان را بررسی کردند.

ملاقات مردمی هم از محورهای اصلی این سرکشی بود .

در ادامه این سفر یکروزه رئیس کل دادگستری استان با امام جمعه شهرستان کردکوی هم دیدار و گفتگو کرد .

استفاده از ظرفیت روحانیون و تریبون نمازجمعه برای افزایش آگاهی های حقوقی مردم از محورهای این دیدار بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر