از وضعیت بد اقتصاد کشور و ضعف عملکردهای برخی مسئولین انتقاد دارم/ملت ایران در سال ۸۸ با بصیرت مقابل فتنه گران ایستادند
تعداد بازدید تعداد 191 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۴:۲۰ ب.ظ، شنبه، ۷ دی، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

امام جمعه شهرستان کردکوی گفت: برجام که مدام صحبت از تضمین آن بود که مشکلات تحریمی، اقتصادی و معیشتی مردم را برطرف می کند، هیچ تاثیری بر کاهش مشکلات اقتصادی، معیشتی و تحریمی ملت نداشت بلکه بر آن افزود حالا این پیمان جدید که هیچ ضمانتی در اجرای آن نیست می تواند کمک حال اقتصاد کشور باشد؟

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ امام جمعه شهرستان کردکوی با بیان اینکه ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است، اظهار کرد: دشمنان انقلاب همواره مترصد فرصتی هستند برای ضربه زدن به نظام اسلامی. هر جا روزنه و فرصتی را برای این هدف شوم خود ببینند قطعا اقدامات ضدایرانی انجام می دهند.

ملت ایران در سال ۸۸ با بصیرت مقابل فتنه گران ایستادند

وی با اشاره به اینکه دشمنان در سال ۸۸ زمینه را برای یک ضربه ای دیگر بر نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم دیدند، افزود: عده ای آشوبگر و اغتشاشگر با تحریک دشمنان خارجی و ضدانقلاب داخل علیه انقلاب و نظام اسلامی و مقدسات اسلام عزیز وارد عمل شدند و هتک حرمت کردند.

حجت الاسلام محمد شیخی تصریح کرد: ملت ایران زمانی که هتک حرمت به نظام اسلامی، مقدسات اسلام، ولایت و عزاداری امام حسین (ع) و مساجد مشاهده کردند، در میدان ابراز انزجار از این فتنه گران و آشوبگران حضور بعمل آوردند و چشم آنان را کور کردند.

ملت ایران منتقد عملکردها و ضعف مدیریت مسئولین هستند

امام جمعه شهرستان کردکوی با تأکید بر اینکه ملت ایران منتقد عملکردها و ضعف مدیریت مسئولین هستند، گفت: ما هم در کنار مردم، منتقد وضعیت اقتصادی و معیشتی حال حاضر هستیم.

وی با عنوان اینکه از وضعیت اقتصادی کشور و ضعف عملکردهای برخی مسئولین انتقاد دارم، اذعان کرد: ملت ایران از عملکرد مسئولین و وضعیت بد اقتصادی انتقاد دارند اما اگر در هر شرایطی قرار بگیرند از اصل نظام دفاع می کنند.

در طول ۴۰ سال انقلاب، دفاع ملت ایران از انقلاب، ولایت و ارزش های اسلامی کاملا مشهود است

شیخی با اشاره به اینکه در طول ۴۰ سال انقلاب، دفاع ملت ایران از انقلاب، ولایت و ارزش های اسلامی کاملا مشهود است، اظهار کرد: ملت ایران هر زمان احساس کنند که ارزش های انقلاب، ولایت فقیه، مقدسات دین مورد هتک حرمت دشمن قرار گیرد، مقابل آنان خواهند ایستاد.

امام جمعه شهرستان کردکوی با تأکید بر اینکه ملت ایران انتظار دارند مسئولین نظارت بیشتری بر بازار داشته باشند، گفت: قیمت بسیاری از کالاها در کمتر از یک سال، دو برار شد لذا این قیمت بسیار غیرواقعی و غیرمنطقی است و نشان دهنده عدم نظارت دولت بر بازار است.

قوه قضاییه با عاملان گرانی خودرو برخورد کند

وی با عنوان اینکه قیمت خودرو از سال قبل تا حال حاضر نزدیک به دو برابر افزایش پیدا کرده است، متذکر شد: رئیس محترم قوه قضاییه در برخورد با مفسدان اقتصادی و مافیای حوزه های مختلف اقتصادی اقدامات خوبی انجام داده است لذا لازم است تا در بازار خودرو هم چنین اقداماتی صورت گیرد.

شیخی با تأکید بر اینکه گرانی خودرو تاثیر زیادی بر گرانی دیگر کالاها و اقلام داشته است، بیان کرد: دولت و قوه قضاییه این موضوع را جدی بگیرند چرا که مردم در تنگنا هستند.

عده ای سیاستدار راه حل برون رفت از مشکلات کشور را کوتاه آمدن و انعطاف در برابر دشمن می دانند

امام جمعه شهرستان کردکوی با بیان اینکه عده ای سیاستدار راه حل برون رفت از مشکلات کشور را کوتاه آمدن و انعطاف نشان دادن در برابر دشمن می دانند، گفت: این پیمان نامه ای که بنام FATF بر سر زبان هاست معلوم نیست با امضا کردن آن مشکلات اقتصادی کم می شود لذا تصمینی در قبال امضای FATF وجود ندارد.

وی افزود: برجام که مدام صحبت از تضمین آن بود که مشکلات تحریمی، اقتصادی و معیشتی مردم را برطرف می کند، هیچ تاثیری بر کاهش مشکلات اقتصادی، معیشتی و تحریمی ملت نداشت بلکه بر آن افزود حالا این پیمان جدید که هیچ ضمانتی در اجرای آن نیست می تواند کمک حال اقتصاد کشور باشد؟

شیخی تصریح کرد: تجربه نشان می دهد آنچه آمریکایی و اروپایی ها در جهت رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی برای مردم ما می خواهند تا به امروز اتفاق نیفتاده است.

با امضای FATF محدودیت هایی را برای ایران و جبهه مقاومت در برابر صهیونیست و تروریست ایجاد می کنیم

امام جمعه شهرستان کردکوی متذکر شد: با امضای پیمان نامه FATF محدودیت هایی را برای ایران، جبهه مقاومت در برابر صهیونیست ها، تروریست ها و دشمنان اسلام ایجاد می کنیم و هیچ نتیجه مثبتی هم برای رفع مشکلات معیشتی مردم نخواهد داشت.

وی پرسش این سوال که آیا تحریمی بدتر از مواد دارویی و غذایی بر علیه ایران داریم؟، متذکر شد: عده ای مدام می گویند اگر عضو فلان کنوانسیون و پیمان نامه ای نشویم آمریکا و اتحادیه اروپا کشور ما را تحریم می کند، چهل سال است که بدترین تحریم ها بر علیه ایران صورت می گیرد.

شیخی تأکید کرد: نگاه و گوشمان به فرمان ولایت فقیه مقام معظم رهبری باشد و ببینیم رهبر معظم انقلاب در این خصوص چه تصمیمی می گیرند و چه رهنمودی دارند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر