انقلاب سوم
تعداد بازدید تعداد 258 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۴۸ ق.ظ، یکشنبه، ۱۵ دی، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

مدیر مسئول گلستان ما نوشت: خون شهید سلیمانی خیلی ها در داخل و خارج از کشور را بیدار کرد ، او همیشه درست و بجا عمل کرد و شهادتش هم در بهترین زمان ممکن باعث انسجام و وحدت نیروهای انقلابی و‌مردم ایران شد .

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ جواد عموزاد مدیر مسوول پایگاه خبری گلستان ما در سرمقاله امروز شنبه ۱۴ دیماه نوشت :

ترور سپهبد قاسم سلیمانی در سحرگاه روز جمعه را می توان تحقق انقلاب سوم در جمهوری اسلامی ایران و پایان انتظار یک مجاهد برای دیدار یار ارزیابی کرد .

اشتباه محاسباتی ترامپ در به شهادت رساندن یک قهرمان بین المللی باعث شد تا کوی و برزنی در کشور نمانده باشد که در عزای اسطوره ایرانیان به سوگ ننشسته باشند .

قرار بود دیماه کف خیابانها را با دلارهای سعودی و‌نقشه های دستگاه های امنیتی سیا و موساد پر از معترض کنند و میلیاردها دلار نیز هزینه کردند اما حماقت ترامپ باعث شد تا امروز ایران یکپارچه به احترام فرزندش بایستد و در عجبم این شعله چگونه می خواهد خاموش شود چون هر چه جلوتر می رویم ابعاد این حادثه گسترده تر شده و به نظرم آتشی که به پا شده به این زودی ها خاموش‌نمی شود.

شهادت سردار سلیمانی غرور ملی ایرانیان ، شیعیان و حتی مسلمانان و آزادیخواهان جهان را شکست ، عشق یک امت از آنها گرفته شد و این یعنی پایانی بر هر دیپلماسی و مذاکره و شروع حل مشکل دو ابرقدرت فقط از راه نظامی .

بعد از ۲۸ مرداد ۳۲ و ساقط کردن دولت ملی مصدق در ایران ، اعتماد مردم ایران به آمریکا رنگ باخت و بعد از انقلاب نیز در مقاطعی چون دفاع مقدس و ساقط کردن هواپیمای مسافربری و دخالت در امور ایران به اوج رسید اما قبول مسوولیت مستقیم در ترور سپهبد قاسم سلیمانی انزجار مردم ایران از آمریکا را به مرحله انفجار رسانده است.

تاریخ ایران نشان داده مردم همواره از انسانهای مقتدر ، بی پروا در ستیز و کوششگر برای امت و‌ملت ستایش کرده اند ، قاسم سلیمانی امروز اگر قهرمان ملی است و‌ مردم در فراغش اشک می ریزند قلب های این ملت مقتدرطلب را فتح کرده بود .

در فضایی که کشور به دلیل رکود و‌سستی دولتمردان در داخل و ‌انفعال در سیاست خارجی زمینه ساز ایجاد بستر ناامیدی بوده و ضد انقلاب نیز به دنبال سواستفاده از موقعیت بوجود آمده سعی در بوجود آوردن فتنه ای جدید بود، شهادت قاسم سلیمانی بارانی بود بر أین همه پلشتی و شستشو داد افکار عمومی را که بعضا در اثر هجمه های مجازی ‌و‌ ماهواره ای دچار تردید شده بودند .

برای این حادثه تعابیر مختلفی گذاشته اند از جمله جنگ جهانی سوم اما من تعبیر انقلاب سوم را مناسبتر می دانم و معتقدم خون شهید سلیمانی خیلی ها در داخل و خارج از کشور را بیدار کرد ، او همیشه درست و بجا عمل کرد و شهادتش هم در بهترین زمان ممکن باعث انسجام و وحدت نیروهای انقلابی و‌مردم ایران شد .

۲۲ بهمن امسال تماشایی تر از سالهای گذشته است ، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران مصادف با اربعین سپهبد شهید قاسم سلیمانی است و چه طوفانی امسال بپا شود و چه زیباست این طوفان یک هفته بعد در دوم اسفندماه پای صندوق های رای باشد چرا که بزرگترین تودهنی به آمریکا و ناامید کردن آنها مشارکت حداکثری پای صندوق های رای خواهد بود .

انتهای پیام /

ارسال نظر