اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج برگزار می شود / تجلیل از نخبگان فضای مجازی تحت عنوان جشنواره بچه های حاج قاسم
تعداد بازدید تعداد 113 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۵۷ ق.ظ، دوشنبه، ۳۰ دی، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

مسئول مرکز فضای مجازی بسیج استان گلستان گفت : اولین رویداد تخصصی تولید محتوا دیجیتال بسیج در گلستان در سه محور پویانمایی، نرم‌افزار و اپلیکیشن از دوم تا چهارم بهمن ماه در استان گلستان برگزار می شود.

به گزارش سرویس علم و فناوری رادکانا؛ رضا روشنی مسئول مرکز فضای مجازی بسیج استان گلستان ظهر امروز یکشنبه ۲۹ دیماه در گفت و گو با خبرنگار گلستان ما، اظهار کرد: نخستین رویداد تخصصی تولید محتوا دیجیتال بسیج با تکیه بر توانمندی های بسیجیان استان در سه محور پویانمایی، نرم‌افزار و اپلیکیشن از دوم تا چهارم بهمن ماه در استان گلستان برگزار می شود.

وی افزود: در این رویداد که با شرکت چندین تیم تخصصی از سراسر استان برگزار می شود تیم های سه نفره طی ۴۸ ساعت فعالیت مداوم در سه محور اعلام شده، اقدام به تولید محتوا می کنند.

روشنی اعلام کرد: اختتامیه این رویداد بزرگ در دهه فجر و با حضور علاقه مندان و فعالان حوزه فضای مجازی و مهمانان استانی و کشوری همراه با تجلیل از نفرات برتر و اهدا جوایز برگزار خواهد شد.

مسئول مرکز فضای مجازی بسیج استان گلستان خاطرنشان کرد: در اختتامیه این رویداد که به صورت همایش و تحت عنوان “بچه های حاج قاسم” برگزار می شود از فعالان فضای مجازی در حوزه شبکه های اجتماعی و رسانه های دیجیتال تجلیل به عمل می آید.

روشنی مکان برگزاری این رویداد تخصصی را رستوران لاله جنب میدان بسیج شهرستان گرگان عنوان کرد و افزود: از همه گروه های علاقه مند در حوزه استارتاپی و اصحاب رسانه جهت شرکت در این رویداد رقابتی و جذاب دعوت به عمل می آید .

وی اضافه کرد: طبق توافق مرکز فضای مجازی بسیج استان گلستان با پارک علم و فناوری استان گلستان، نفرات برتر این رویداد از سوی پارک علم و فناوری مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

مسئول مرکز فضای مجازی بسیج استان گلستان در پایان اذعان داشت: هدف از برگزاری این رویداد تخصصی، شناخت استعدادها و پتانسیل های بالقوه در فضای مجازی استان است تا بتوانیم گام های اساسی در گام دوم انقلاب در فضای مجازی که از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری می باشد، برداریم.

انتهای پیام /

ارسال نظر