برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز در مدرسه مرحومه بی بی کیاء کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 240 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۵۸ ب.ظ، یکشنبه، ۶ بهمن، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

جشنواره خیرین مدرسه ساز صبح امروز یکشنبه با حضور مسئولان، فرهنگیان، دانش آموزان و والدین آنان در مدرسه خیری مرحومه بی بی کیاء برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ جشنواره خیرین مدرسه ساز صبح امروز یکشنبه با حضور مسئولان، فرهنگیان، دانش آموزان و والدین آنان در مدرسه خیری مرحومه بی بی کیاء برگزار شد.

حجت الاسلام محمد شیخی در این مراسم ضمن قدردانی از اقدامات خیرخواهانه خیرین مدرسه ساز اظهار کرد: خداوند متعال فرمودند در انجام کارهای نیک به یکدیگر یاری کنید.

وی ساختن مدرسه را یکی از بهترین کارهای خوب عنوان کرد و گفت: مرحومه بی بی کیاء خبری هستند که بخشی از سرمایه و ثروت خود را در راه ساخت مدرسه هدیه کرد لذا باید یاد و نام این خیر مدرسه ساز گرامی و زنده نگه داشته شود.

امام جمعه شهرستان کردکوی تصریح کرد: طی این سالها هزاران نفر در این مدرسه در حال تحصیل بودند و هستند و خواهند بود و بسیاری از این دانش آموزان به جایگاه های خوبی می رسند که ثواب آن به اهدا کنندگان و سازندگان مدرسه خواهد رسید.

چهار مدرسه از طرف خیرین مدرسه ساز در شهزستان کردکوی درحال احداث است

فرماندار شهرستان کردکوی در این مراسم گفت:  چهار مدرسه از طرف خیرین مدرسه ساز در شهزستان کردکوی درحال احداث است.

وی افزود: مدارسی خیرساز در روستاهای بالاجاده، مهترکلاته، حاجی آباد و چهارده در حال احداث می باشد که تعدادی از این مدارس بعد از دهه فجر و تعدادی در سال جدید به بهره برداری خواهد رسید.

گفتنی است؛ برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی در این مراسم توسط فرهنگیان و دانش آموزان اجرا شد.

برپایی نمایشگاه غداهای سنتی و خانگی در حاشیه این مراسم، دیگر برنامه جذاب در این مدرسه بوده است.

تصاویری از این مراسم:

انتهای پیام/

ارسال نظر