درک صحیح انقلاب اسلامی، راه رسیدن به حقیقت دین است / والفجر ۸ را مردانی الهی رقم زدند که دغدغه اسلام ناب داشتند
تعداد بازدید تعداد 85 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۲۵ ب.ظ، شنبه، ۱۹ بهمن، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان با اشاره به صفحات زرین تاریخ در زمان عملیات والفجر ۸ تاکید کرد : والفجر ۸ را مردانی الهی که دغدغه اسلام ناب محمدی را داشتند رقم زدند و عملیاتی سراسر افتخار را به بار آوردند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی ؛ فرمانده سپاه نینوا در همایش گرامیداشت سالروز عملیات غرورآفرین والفجر ۸ و سالروز حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : پاکیزگی و طهارت جسم و روح فلسفه اصلی بندگی خداست و درجه ای هم بالاتر از این بندگی نیست و اینکه حاج قاسم سلیمانی در لحظات آخر دستخط می نویسد ” خدایا مرا پاکیزه بپذیر ” حاوی پیام است.

ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان گلستان بیان کرد : این انقلاب ، انقلاب امام زمان(عج) است که آن را فخر انبیا و اولیای الهی می دانیم و به پاسداری از این انقلاب الهی می بالیم.

معروفی تصریح کرد : معتقدیم داشتن درکی صحیح از انقلاب اسلامی موجب دست یابی ما به حقیقت دین خواهد شد.

فرمانده سپاه نینوا با بیان اینکه نباید اشتباهات یک فرد را به پای یک مجموعه نوشت افزود: نباید هیچ گاه در چارچوب انقلاب سو مدیریت برخی افراد را به پای این انقلاب اسلامی بنویسیم و بگوییم چون فلان مسئول کار خطایی کرد تقصیر انقلاب و نظام است.

وی ضمن اشاره به مراحل تمدن سازی نوین اسلامی تصریح کرد : به فرموده امام خامنه ای (مدظله العالی) ما هنوز در مرحله ساخت دولت اسلامی هستیم که البته کسی نباید گمان کند ایجاد دولت اسلامی؛ برپایی دولتی با گرایش سیاسی خاص است ، زیرا منظور امام جامعه عامه قوای سه گانه ماست و برای رفتن به سوی جامعه اسلامی باید تمامی قوای ما اسلامی شود نه فقط قوه مجریه.

این یادگار دوران دفاع مقدس خاطر نشان کرد : در این انقلاب باید مجاهدت و پاسداری کنیم و نگاه جهادگونه خود را در اقدامات روزانه کاری سرلوحه قرار دهیم تا سپاه پاک و پاکیزه به سمت ظهور منجی عالم بشریت پیش رود.

فرمانده سپاه نینوا با اشاره به رسالت پاسداری بر دوش پاسداران انقلاب تصریح کرد : ما انتخاب کرده ایم پاسدار اسلام و انقلاب باشیم پس دیگر نمیتوانیم نسبت به بسیاری از مسائل بی تفاوت بوده و در قبال مشکلات مردم بی اهمیت باشیم .

ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان با اشاره به صفحات زرین تاریخ در زمان عملیات والفجر ۸ تاکید کرد : والفجر ۸ را مردانی الهی که دغدغه اسلام ناب محمدی را داشتند رقم زدند و عملیاتی سراسر افتخار را به بار آوردند.

  معروفی گفت : هرکسی در این راه جان خود را فدای اسلام کرده پاسدار انقلاب است ، چه کسی که بسیجی بوده ، چه کسی که ارتشی بوده و چه کسی که پلیس و مرزبان بوده ، چراکه مهم رسالت پاسداری است.

یار دیرین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بیان کرد : برادران نماز شب توشه عجیبی برای حراست و پاسداری از اسلام و انقلاب است و با علم می گویم انسِ هنگام سحر حاج قاسم با خداوند موجب این عزت چشمگیرش شد.

فرمانده سپاه نینوا در پایان با اشاره به خاطره ای در خصوص عملیات والفجر ۸ تاکید کرد : در عملیات والفجر ۸ شاهد حماسه های آفرینی بی بدیل رزمندگان و جان برکفان خود بودیم که با کار اطلاعاتی دقیق امثال شهید باقری به اروند زدند و افتخاری ماندگار آفریدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر