ایستادگی پای کار انقلاب، عمل به وصیت‌نامه سردار سلیمانی است
تعداد بازدید تعداد 49 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۲۱ ق.ظ، پنج شنبه، ۱ اسفند، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

رییس بسیج دانشجویی کشور گفت: در فرصت باقی‌مانده افراد را برای رأی دادن ترغیب کنیم و اگر در این مسیر قدم بگذارید و پای‌کار انقلاب ایستادگی کنید شما به وصیت‌نامه شهید حاج قاسم سلیمانی عمل نموده‌اید.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛محمدجواد نیک‌روش در کنگره بزرگداشت ۱۳۵ شهید دانشجوی استان یزد و در جمع چند هزارنفری سلیمانی‌های دانشجو اظهار کرد: دانشجویان افسران جنگ نرم و میراث شهدای دانشجو هستند که امیدواریم این یادواره تجدید میثاقی باشد برای عزیزانی که مسیر پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی را با جان‌فشانی‌ها طی کردند.

رییس بسیج دانشجویی کشور افزود: در این محفل نورانی به نام شهدا و در ایام چهلم شهید سر افزار اسلام حاج قاسم سلیمانی که سیدالشهدای مقاومت است دقایقی پیرامون مقاومت و شهادت مطالبی را بیان خواهم کرد.

نیک‌روش تصریح کرد: اکنون توجه مردم بیش‌ازپیش به جایگاه شهادت جلب شده است و شهادت حاج قاسم با خلق حماسه باعث درخشانی مسیر مقاومت شد و پس از یک‌عمر مجاهدت و مقاومت، آن روی سکه مقاومت که شهادت است به جامعه نشان داده شد.

وی با اشاره به وظایف دانشجویان امروزی ادامه داد: شهیدان دانشجو در زمان انقلاب عرصه تکلیف را به‌خوبی شناختند و برای حل مسأله ملی که دفاع از مرزها و ارزش‌های اسلامی بود از کلاس درس و دانشگاه گذشتند و به دانشگاه جبهه مهاجرت کردند.

رییس بسیج دانشجویی کشور اذعان کرد: امروز در طلیعه گام دوم انقلاب اسلامی هستیم که می‌توانیم با تحقق و رسیدن به نظریه انقلاب، با حل مسائل کشور و آشکار نمودن کارآمدی نظام اسلامی، حلاوت انقلاب اسلامی را به دل مردم بنشانیم.

نیک‌روش تصریح کرد: از تکالیف دانشجوی امروز در برابر شهدای دانشجو حفظ ارزش‌هایی است که نظام انقلاب اسلامی را استحکام می‌بخشد و در انتخابات دوم اسفند هرکس با هر سلیقه‌ای که رأی می‌دهد مهم برای همه نفس حضور در پای صندوق رأی و مشارکت حداکثری است.

 وی خواستار شد: مهم‌تر این است که در این فرصت افرادی را برای رأی دادن ترغیب نموده تا بارأی خود انقلاب را یاری کنند و اگر در این مسیر قدم بگذارید و پای‌کار انقلاب ایستادگی کنید شما به وصیت‌نامه شهید حاج قاسم سلیمانی عمل نموده‌اید.

رییس بسیج دانشجویی کشور بیان کرد: با تشییع پرشکوه حاج قاسم که در دنیا مشابه نداشت و به برکت این خون عزیز سرمایه اجتماعی ویژه برای ملت ایران به وجود آمد که حفظ این سرمایه اجتماعی درگرو حضور در پای صندوق رأی است.

نیک‌روش ابراز کرد: شما دانشجویان نقش ویژه‌ای در این مسیر دارید زیرا قشر اثرگذار و پیشرو بر جامعه هستید و فرصت باقی‌مانده، فرصت مهمی است که در آن با گفتمان‌شناسی شاخصه مجلس تراز انقلاب اسلامی را بیان کنید.

وی افزود: افق روشنی در مسیر حق وجود دارد هرچند سختی‌ها نیز هستند؛ اما شما دانشجویان و تخصص شما دانشجویان برای حل مشکلات مردم مصداق مجاهدت و مقاومت است که راه را باز می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر