تولید محتوای عظیم توسط فعلان فضای مجازی یکی از بزرگترین اقدامات مرکز فضای مجازی بسیج در روز قدس است/اسرائیل، غده سرطانی باید جراحی و از بدنه فلسطین شریف خارج و نابود شود
تعداد بازدید تعداد 188 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۳۹ ب.ظ، پنج شنبه، ۱ خرداد، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی گفت: جمهوری اسلامی ایران یعنی پایتخت انقلاب اسلامی خود را به مثابه این می دانیم که در هر کجای جهان ظلمی به مسلمین و مردم مظلوم دنیا شود ما باید ورود پیدا کنیم و معتقدیم که اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سرهنگ حسن محبوبیان در آستانه روز جهانی قدس با بیان اینکه در قدس، دو جبهه حق و جبهه باطل وجود دارد، گفت: صرف نظر از مذاهبی که وجود دارد جبهه اسلام جبهه حق، استکبار جهانی و نظام سلطه به سرکردگی آمریکا و پیشانی جنگی رژیم صهیونیستی جبهه باطل تلقی می شوند.

وی افزود: از زمانی که اسرائیلی ها وارد این منطقه شدند قصدشان خون و خونریزی و ظلم و ستم بوده و تمامی ندارد و سالها با همین ترفند اختلافات قومی و مذهبی و ایجاد گروه های افراطی سعی بر این کردند افکار عمومی دنیا و بویژه توان فکری و اجرایی مسلمین را از مساله فلسطین دور کنند.

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی تصریح کرد: نگاه ما در موضوع فلسطین نگاهی تاکتیکی، سیاسی، جغرافیایی و استراتژیک نیست، نگاه ما نگاهی عقیدتی، مبتنی بر دین، ایمان ماست.

محبوبیان تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران یعنی پایتخت انقلاب اسلامی خود را به مثابه این می دانیم که در هر کجای جهان ظلمی به مسلمین و مردم مظلوم دنیا شود ما باید ورود پیدا کنیم و معتقدیم که اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود.

غده سرطانی باید جراحی و از بدنه فلسطین شریف خارج و نابود شود

وی با اذعان بر اینکه دشمنی ما با آمریکا شیطان بزرگ و اسرائیل غاصب هیچوقت تمام نمی شود چرا که ما نمی توانیم از مساله فلسطین عبور کنیم، اظهار کرد: تنها راه نجات فلسطین ایستادگی و مقاومت ملت شریف فلسطین است و این غده سرطانی باید جراحی و از بدنه فلسطین شریف خارج و نابود شود.

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی گفت: بنا به درخواست ستاد مقابله با کرونا راهپیمایی عظیم روز قدس امسال برگزار نمی شود اما در کنار موضوع روز قدس سخنرانی رهبر معظم انقلاب را داریم.

تولید محتوا توسط فعلان فضای مجازی یکی از بزرگترین اقدامات مرکز فضای مجازی بسیج در روز قدس است

محبوبیان تولید محتوای عظیم توسط فعلان فضای مجازی در این حوزه را یکی از بزرگترین اقدامات مرکز فضای مجازی بسیج در روز قدس دانست و افزود: افشا و رسوایی کودک کشی اسرائیل غاصب دستور کار فعالان فضای مجازی بسیج در روز جهانی قدس است.

وی “القدس درب الشهداء” را هشتگ جهانی روز قدس دانست به تولید محتوا با محوریت این هشتگ توسط فعالان فضای مجازی اشاره کرد.

شهید حاج قاسم سلیمانی بعنوان شهید روز قدس معرفی شد

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی با عنوان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی بعنوان شهید روز قدس معرفی شد، گفت: این تفکری که در دوران دفاع مقدس بوده امروز در جبهه مقاومت است و باعث مقاومت و ایستادگی بیشتر و شکست دشمنان ما در جبهه مقاومت شده است.

محبوبیان با اشاره به سوم خرداد، قدس را خرمشهری دیگر دانست و گفت: ان شاالله فتح قدس همانند فتح خرمشهر در آینده ای نزدیک اتفاق افتد.

وی با بیان اینکه سوم خرداد روز بسیار بزرگیست که در تاریخ ثبت شد و هرگز فراموش نخواهد شد، بیان کرد: تمام این فداکاری ها بر اساس ایمان و اراده عظیم رزمندگان اسلام بوده است.

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی تصریح کرد: اراده غلبه بر باطل در سوم خرداد شکل گرفت و با پیروی از منویات امام خمینی (ره) و توکل بر خداوند متعال با اراده های پولادین در مقابل سپاه ظلم ایستادند.

محبوبیان با اشاره به اینکه روز آزادسازی خرمشهر در دوران دفاع مقدس روزی ویژه است، خاطرنشان کرد: آزادسازی خرمشهر ضربه ای بود بر پیکره استکبار جهانی چرا که فقط عراق در مقابل ما نبود بلکه بسیاری از کشورهای جهان پشت صدام بودند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر