تالارهایی که مراسم برگزار کنند پلمب خواهند شد
تعداد بازدید تعداد 146 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۵۷ ب.ظ، سه شنبه، ۱۳ خرداد، سال ۱۳۹۹ نظرات یک نظر

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی استان گلستان گفت: براساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا برگزاری هرگونه مراسم اعم از عروسی و عزا و سایر مراسم‌‌های مشابه در تالارهای استان گلستان ممنوع است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ صادق غریب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان، در خصوص برخورد انتظامی گلستان با تالارهایی که از مصوبه ستاد مقابله با کرونا تبعیت نکرده و مراسم برگزار می‌کنند، اظهار کرد: براساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا برگزاری هرگونه مراسم اعم از عروسی و عزا و سایر مراسم‌‌های مشابه در تالارهای استان گلستان ممنوع است.

وی ادامه داد: این تصمیم ستاد مقابله با کرونا است و پلیس به عنوان متولی نظارت بر اماکن عمومی مسوولیت نظارت و برخورد دارد و این تصمیم به منظور حفظ سلامتی مردم و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا گرفته شده است.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی استان گلستان تصریح کرد: همکاران ما دائم در کنار سایر ماموریت‌های روزانه، عملکرد تالارها در خصوص این دستورالعمل را رصد و پایش می‌کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف و عمل خلاف تصمیم ستاد، واحدپلمب خواهد شد.

غریب در خصوص عرضه قلیان در قلیان‌سراها نیز تاکید کرد: عرصه هرگونه قلیان به شدت منع شده و در صورتی که واحد صنفی قلیان عرضه کند براساس قانون قاطعانه برخورد و واحد صنفی نیز پلمب خواهد شد.

وی با اشاره به پلمب چند تالار عروسی در استان گلستان که اقدام به برگزاری مراسم کرده بودند، اضافه کرد: در صورتی که شهروندان با موارد تخلف تالارها و یا قلیان‌سراها روبرو شده و این مورد را مشاهده کردند موضوع را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام/

علی می گوید:

امیدوارم نظارت هم باشه…. در عمارت که در روزهای گذشته مراسم برگزار شد!!!!!!!!!!!!! فعلا صلاح نیست در تالارها و مساجد مراسم عروسی و عزا و ختم برگزار بشه….. مدیران تالار به خاطر پول قانون شکنی نکنند و جان مردم رو به خطر نزارن…

ارسال نظر