کشف ۱۱هزار لیترسموم کشاورزی قاچاق در کردکوی
تعداد بازدید تعداد 67 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۳۵ ق.ظ، پنج شنبه، ۱۲ تیر، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

فرمانده انتظامی گلستان از کشف ۱۱هزار لیترسموم کشاورزي قاچاق در کردکوی خبرداد.

 به گزارش رادکانا ، سرهنگ “سعید دادگر” در گفت و گو با خبرنگاران اظهار دکرد: ماموران پلیس آگاهی کردکوی پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی محل نگهداری سموم قاچاق در یک انباری شدند.

وي افزود: پس از هماهنگی با مراجع قضائی و در بازرسی از انبار مورد نظر، ۱۱ هزار لیتر سموم کشاورزی قاچاق کشف و پس از صورتجلسه تحویل مراجع ذیصلاح شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دستگیری یک نفر در این عملیات ادامه داد: بنابر اعلام کارشناسان ارزش سموم قاچاق کشف شده حدود چها ر میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان گلستان در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی به صورت جدی با کالای قاچاق برخورد می کند و در مبارزه با قاچاقچيان و نا امن کنندگان اقتصاد کشور عزم جدي دارد.

وی همچنین بیان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یکی از سوذاگران مرگ در استان کرمان شدند.

وی تصریح کرد: طی بررسی های پلیس گلستان مشخص شد متهم قصد جابجایی مواد افیونی با یک دستگاه پژو ۴۰۵ در کرمان دارد که بلافاصله مراتب به پلیس مبارزه با مواد مخدر آن استان اطلاع داده شد.

فرمانده انتظامی گلستان گفت: ماموران طی هماهنگی با مراجع قضائی و رصد محورهای مواصلاتی موفق شدند خودرو مورد نظر را شناسایی و در عملیاتی موفقیت آمیز متوقف کنند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: در بازرسی از این خودرو ۱۳۶ کیلو و ۵۰۰ گرم حشیش کشف شد.

سرهنگ دادگر با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی و معرفی وی به مراجع قضائی، گفت: پلیس با اشراف اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی اجازه خودنمایی به قاچاقچیان نخواهد داد.

انتهای پیام/

ارسال نظر