استفاده از توان نیروهای بومی در پروژه های قرارگاه خاتم
تعداد بازدید تعداد 56 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۰۹ ق.ظ، سه شنبه، ۱۴ مرداد، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: بنای قرارگاه خاتم الانبیا (ص) بر این است که هرجا پروژه ای اجرا شود ۷۵ درصد از نیروی کار خود را از نیروهای بومی همان استان تامین کند.

به گزارش رادکانا، سردار علی ملک شاهکوهی شامگاه دوشنبه در گفتگوی ویژه خبری در خصوص طرح های قرارگاه خاتم الانبیا سپاه در گلستان، اظهارکرد: پروژه های که در این طرح وجود دارد می تواند منجر به توسعه و پیشرفت زیرساخت های استان شود.

وی افزود: لایروبی آب بندان ها و هوشمند سازی چاه ها، ساخت شهربازی گرگان، احداث سد شصت کلاً، احداث بیمارستان گنبدکاووس از جمله طرح های جدید قرارگاه است.

ملک شاهکوهی بیان کرد: سد نرماب بنا بود سال ۹۵ به بهره برداری برسد که به دلیل جابجایی روستای پایین دست سد و عدم تامین بخشی از اعتبارات به تاخیر افتاده است.

وی ادامه داد: با این پروژه ها ۳۸ هزار هکتار از اراضی استان آبیاری خواهد شد و مشکل آب شرب شهرها و روستاهای شرق استان رفع می شود.

ملک شاهکوهی اضافه کرد: علاوه بر بندولی، سد نرماب و زهکشی ۳۰ هزار هکتاری که در قراردادهای گذشته طرح بودند، طرح های جدید هم باید مجدانه پیگیری و عملیاتی شود.

وی گفت: تا اینجای کار همه پروژه ها تا سطح تفاهم نامه بسته شده و برای عملیاتی شدن طرح ها باید دستگاه های اجرایی قرارداد ببندند.

ملک شاهکوهی بیان کرد: بنای قرارگاه خاتم الانبیا (ص) بر این است که هرجا پروژه ای اجرا شود ۷۵ درصد از نیروی کار خود را از نیروهای بومی همان استان تامین کند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تأکید کرد: سپاه نینوا استان حلقه واسط قرارگاه خاتم الانبیا (ص) و دستگاه های اجرایی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر