هستیم بر عهدی که بستیم
تعداد بازدید تعداد 136 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۳۵ ب.ظ، جمعه، ۱۷ مرداد، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران حوزه رسانه و اطلاع رسانی علی الخصوص خبرنگاران سختکوش این پایگاه خبری که نزدیک به یک دهه فعالیت خبری تحلیلی مجدانه و جسورانه را دنبال می کنند ، تبریک می گویم .

به گزارش رادکانا؛ ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران حوزه رسانه و اطلاع رسانی علی الخصوص خبرنگاران سختکوش این پایگاه خبری که نزدیک به یک دهه فعالیت خبری تحلیلی مجدانه و جسورانه را دنبال می کنند ، تبریک می گویم .

بدون شک باور پذیر ساختن اینکه رسانه رکن چهارم دموکراسی است جز با تلاش خود اصحاب رسانه و نشان دادن جایگاه واقعی آن و قدرت فزاینده آنها ممکن نخواهد بود .

در جایی که امروز ایستاده ایم به خود می بالیم که بدون تعارف و ترس از مقام و جایگاهی ، توانسته ایم با بضاعت ناچیزمان گوشه ای از مشکلات استان و مردم عزیزمان را به گوش مسولان رسانده و در خیلی موارد حل نماییم ، در ادامه هم نیازمند همراهی و ارائه نظرات همه مخاطبین گرامی برای هر چه بهتر شدن هستیم.

ظاهر شیرین و لذت بخش کارمان ، باطنی پر از استرس، اندوه، ناامنی و مشکلات طاقت فرسا دارد و کیست که از حال یک خبرنگار مطالبه گر و دغدغه مند خبر داشته باشد؟

رسالت خطیر ما در گام دوم انقلاب تازه شروع شده است و رویکرد مان در سال جدید معیشت و اقتصاد مردم ، جهش تولید و اشتغال جوانان و جبران عقب ماندگی های استان خواهد بود ضمن اینکه تاکید کنم خط قرمز ما در گلستان ما اسلام ، انقلاب ، مردم و بیت المال خواهد بود و در این مسیر با احدی تعارف نخواهیم کرد.

هستیم بر عهدی که بستیم جواد عموزاد ، مدیر مسئول پایگاه خبری گلستان ما ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ خورشیدی

انتهای پیام/

ارسال نظر