نگرانی از اوج گیری کرونا باآغاز برگزاری عروسی ها درماه ربیع الاول
تعداد بازدید تعداد 99 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۵۷ ق.ظ، سه شنبه، ۲۹ مهر، سال ۱۳۹۹ نظرات بدون نظر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: یکی از نگرانی های ما این است که با توجه به شروع ماه ربیع الاول مراسم عروسی شدت بگیرد و این اتفاق می تواند بسیار نگران کننده باشد.

به گزارش سرویس سلامت رادکانا؛ عبدالرضا فاضل صبح سه شنبه در دیدار با اعضای قرارگاه سلامت و پدافند زیستی سپاه نینوا اظهارکرد: از ابتدای اسفند بیش از هزار نفر از هم استانی های خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده ایم.

وی افزود: شرایط کرونای امروز گلستان نسبت سایر استان ها از وضعیت بهتری برخوردار بوده اما این شرایط شکننده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان ادامه داد: خوشبختانه موج سوم بیماری کووید ۱۹ که در اکثر استان ها رخ داده در گلستان شکل نگرفته اما یکی از دغدغه های اصلی ما حفظ وضعیت فعلی است.

فاضل گفت: یکی از نگرانی های ما این است که با توجه به شروع ماه ربیع الاول مراسم عروسی شدت بگیرد و این اتفاق می تواند بسیار نگران کننده باشد.

وی بیان کرد: تجربه خوبی را با همکاری و همراهی سپاه و بسیج در غربالگری مردمی داشتیم که منجر به تصمیم گیری های دقیق تری برای ما شد.

رسالت سپاه صیانت از سلامت مردم در مبارزه با کرونا است

همچنین در این دیدار، جانشین سپاه نینوای گلستان اظهارکرد: از همان روزهای اول با ساماندهی و سازماندهی نیروها بسیجی فعالیت های خود را در چند بخش آغاز کردیم.

سرهنگ سید موسی حسینی افزود: گروه های جهادی بسیج با ضدعفونی معابر، اماکن و بیمارستان ها به کمک کادر درمان آمدند.

وی بیان کرد: قرارگاه معنویت و سلامت نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا غسل، کفن و دفن بیماران کرونایی را انجام داده است.

حسینی ادامه داد: ۶۰۰ کارگاه های تولید ماسک و مواد ضدعفونی در سطح استان راه اندازی شده تا مشکلی از نظر کمبود ماسک نداشته باشیم.

جانشین سپاه نینوای گلستان افزود: در راستای رزمایش کمک مومنانه ۲۵۰ هزار بسته کمک معیشتی به آسیب دیدگان از ویروس کرونا توزیع شده است.

وی اضافه کرد: در مبارزه با ویروس کرونا در سپاه پاسداران انقلاب رسالت داریم هرجا کوچکترین خللی در امنیت و آسایش مردم وارد شد به میدان بیاییم.

انتهای پیام/

ارسال نظر