وضعیت نامناسب سالن رزمی مجموعه تختی کردکوی
تعداد بازدید تعداد 867 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۳:۱۳ ب.ظ، یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت، سال ۱۳۹۳ نظرات یک نظر

وضعیت نامناسب بعضی سالن ها علی الخصوص سالن رزمی تختی کردکوی داد ورزشکارانی که در این مکان تمرین می کنند را نیز در آورد.

139974306101281به گزارش رادکانا، شهرستان کردکوی دارای پتانسیل های بالای ورزشی در استان است و در تمامی میادین همواره ثابت کرده که با کمترین امکانات توانسته بهترین نتیجه را کسب کند.

اما این امکانات کم و دانشی که هیچ گاه به روز نشده باعث بروز آسیب های زیادی به ورزش شهرستان شده تا جایی که همین اندک نیرو و انرژی که صرف این ورزش ها می شود بی حاصل باقی بماند و هیچ گونه فعالیت حرفه ای در این زمینه در شهرستان کردکوی که دارای جوانان ورزشکار زیادی بعضا در حد قهرمان جهان است انجام نشود و سرمایه گذاری بیش از حد روی یک ورزش خاص به مراتب بر مشکلی که گریبان گیر سایر ورزش هاست اضافه کند و دیگر ورزش های موفق شهرستان را زیر سایه خود نگه دارد.

139974253936081

از این رو وضعیت نامناسب بعضی سالن ها علی الخصوص سالن رزمی تختی کردکوی داد ورزشکارانی که در این مکان تمرین می کنند را نیز در آورد.

ادعای وجود یک سالن خوب به مراتب راحت تر از فراهم کردن تمامی اکانات مناسب و نگهداری از آنهاست.

سالن ورزشی که نه تهویه مناسب برای گردش هوا را در فصل تابستان و گرمای کلافه کننده اش دارد نه سیستم گرمایشی مطبوع در فصل زمستان که از سرما خوردن ورزشکاران جلو گیری کند علاوه بر این مشکلات نداشتن تاتامی های سالم و استاندارد و ضربه خورده و پاره و کثیف هر بیننده ای را متاثر از دیدن این سالن ورزشی می کند.

139974277410012

پاره گی و خاک های زیاد این تاتامی ها بعد از گذشت مدت ها هنوز رفع نشده و این سهل انگاری باعث بروز مصدومیت هایی در ورزشکاران جوان شهرستان و آینده دار می شود که شاید هفته ها و ماه ها به گریبان گیرشان باشد وضعیت نامناسب سرویس بهداشتی این سالن باعث ایجاد بیماری های پوستی نظر قارچ در بعضی ورزشکاران شده که این طلم بزرگی به یک جوان علاقه مند به ورزش است.

امیدواریم بخش ناچیزی از درآمد حاصل از کرایه دادن سالن ها صرف بهبود و بهسازی و نگهداری و تعمیر و نوسازی لوازم و امکانات آن شود و شاهد اتفاقات عجیب و ناراحت کننده ای چون این مورد نباشیم./کردکوی نیوز

139974277423354

برچسب ها: ، ،
امیرعلینیا می گوید:

ریس محترم ادراه ورزش و جوانان شهرستان کردکوی لطفا پاسخ گوی سوالات این من کم ترین باشید.
آیا میدانید که یک ورزشکاری برای اماده شدن برای یک مسابقه آماتور تقریبا چند ماه و چند روز سخت تمرین میکند؟
آیا مسدانید این ورزشکار برای رسیدن به آمادگی جسمانی چقدر هزینه میکند؟
آیا میدانید که تنها پیچ خوردن مچ پای شخص به دلیل وجود فضای خالی ما بین تاتامی ها ،همه زحمات چند وقته این ورزشکار را بر باد می دهد؟
به نظر شما واگذاری سالن رزمی به بخش خصوصی می تواند تنها جواب سوالات ما باشد؟
رسیدیگی به وضع این چنینی این روزهای سالن های ورزشی سطح شهرستان به عهده چه سازمان و چه شخصی می باشد؟
پرونده فوت یکی از ورزشکاران روستای دنگلان ،در سالن ورزشی چه شد؟
امید ان دارم که شاهد پاسخ گویی شفاف مسئولین ورزشی شهر باشم

ارسال نظر