عکس/ این ترویج حجاب است یا آموزش جلوه گری ؟!
تعداد بازدید تعداد 577 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۶:۱۲ ب.ظ، دوشنبه، ۸ دی، سال ۱۳۹۳ نظرات بدون نظر

اجرای زنده حجاب و پوشش ایرانی اسلامی با حضور مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران در سالن شهید رجایی ساری برگزار شد.

736731به گزارش رادکانا، اجرای زنده حجاب و پوشش ایرانی اسلامی یا شوی لباس که یک کار تقلیدی از کمپانی های تولید لباس غربی برگرفته شده است با حضور مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران در سالن شهید رجایی ساری برگزار شد.

ارائه لباس و پوشش ایرانی و اسلامی در جامعه ما از سالها قبل دچار نواقص و کاستی های فراوانی بوده و همچنان هست و در بازار پوشاک همچنان کالاها و پوشش های غربی بصورت گسترده خودنمایی می کنند و خبری از لباس ها و پوشاک منطبق با ارزشهای ایرانی و اسلامی نیست.

اجرای زنده حجاب و پوشش ایرانی اسلامی در استان مازندران که تقلید شده از برنامه های شوی لباس مدل های زنان غربی است تلاش کرده تا پوشش ها و حجاب اسلامی را ارائه کند اما آیا با برگزاری شوی لباس این مهم اتفاق می افتد؟

ارائه طرح ها و پوشش ها و حجاب اسلامی ایرانی فقط در قالب نمایشگاه و طرح و جشنواره و شوی لباس و… است و در بازار پوشاک هیچ خبری از طرح های منطبق با ارزشهای اسلامی و ایرانی و حجاب نیست .

ارائه طرح های پوشش و حجاب اسلامی ایرانی راه های دیگری هم مطمنا دارد و نباید در بخش ارائه محصولات تولید شده که مختص فرهنگ ایرانی و اسلامی است فرهنگ شوی لباس مدل های غربی را به جوانان ایرانی القا کنیم.

ارسال نظر