مدارس کردکوی میزبان برنامه های متنوع در ایام الله دهه فجر خواهند بود
تعداد بازدید تعداد 683 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۵۲ ق.ظ، سه شنبه، ۳۰ دی، سال ۱۳۹۳ نظرات بدون نظر

جلسه كميته فرهنگي و دانش آموزي ستاد دهه فجر اداره آموزش و پرورش شهرستان كردكوي با حضور اعضای آن در این اداره آموزشی برگزار شد که مصوباتی را به همراه داشت.

132551503169197611331312453610117523712914به گزارش خبرنگار رادکانا، جلسه كميته فرهنگي و دانش آموزي ستاد دهه فجر اداره آموزش و پرورش شهرستان كردكوي با حضور اعضای آن در این اداره آموزشی برگزار شد که مصوباتی را به همراه داشت.

بهرامی معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی، گلفيروزي فرمانده بسيج دانش آموزي، منوچهريان مدير كانون دختران كوثر و سازمان دانش آموزي، نمايندگاني از بهزيستي و اداره ارشاد از حاضرین این جلسه بودند.

پس از بحث و بررسي پیرامون نحوه برگزاری مراسمات دهه فجر در مدارس شهرستان کردکوی مقرر گردید زنگ نمادين انقلاب ساعت ۳۳/۹ دقيقه صبح ۱۲بهمن همزمان با مدارس سراسر كشور بصورت متمرکز در يكي از مدارس كردكوي بصدا در آيد.

همچنین شروع مسابقات فرهنگي هنري، اجراي برنامه هاي شاد، تئاتر، سرود دانش آموزي، برپايي نمايشگاههای گرافيك، نقاشي، طراحي و… از دیگر برنامه های دهه فجر امسال در مدارس شهرستان کردکوی مب باشد.

در کنار این برنامه های شاد و مهیج، جشنواره غذا، پياده روي دانش آموزي، مسابقات ورزشی هم برگزار خواهد شد.

ديدار با خانواده معظم و معزز شهدا، عبارروبي مزار شهداء از ديگر برنامه ها در حوزه هاي فرهنگي بسيج، ارشاد، بهزيستي، سازمان دانش آموزي و انجمن اولياء در اين ايام مي باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر