نبش قبر دختر جوان راز جنایت را فاش کرد
تعداد بازدید تعداد 993 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۳۲ ب.ظ، سه شنبه، ۲۲ اردیبهشت، سال ۱۳۹۴ نظرات بدون نظر

پدری که دخترش را به دلیل مسائل اخلاقی در خواب به قتل رسانده بود، توسط پلیس همدان شناسایی و دستگیر شد.

635667049634487563به گزارش سرویس حوادث رادکانا، ۲۴ فروردین امسال فردی یا پلیس تماس گرفت و خبر داد، دختر جوانی به طرز مشکوکی در منزل فوت کرده است و خانواده اش پیش از آنکه گواهی فوت وی را بگیرند، جسد او را در گورستانی در شهرستان کبودرآهنگ دفن کرده اند.

موضوع به مرجع قضایی گزارش شد و ماموران تحقیق در این باره را آغاز کردند تا این که در ادامه تحقیقات فردی که این دختر جوان را غسل داده بود، شناسایی و به پلیس آگاهی احضار شد. این فرد در اظهاراتش به پلیس گفت، هنگام غسل دادن دختر جوان متوجه شده کبودی هایی در گردن و زیر گلو بوده است.

با کشف این سرنخ، روند رسیدگی به این پرونده وارد مرحله جدیدی شد و پدر، دختر جوان برای تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد، اما همچنان مدعی بود دخترش به مرگ طبیعی فوت کرده و کشته نشده است. در پی اظهارات متناقض متهم، با دستور قضایی نبش قبر انجام شد و جسد برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد تا این که پزشکان نظر دادند وی بر اثر خفگی و انسداد مجاری تنفسی به قتل رسیده است.

متهم به قتل در ادامه تحقیقات دو روز پیش به قتل دخترش اعتراف کردو گفت: با توجه به این که دخترم مطلقه بود و با افراد غریبه ای در ارتباط بود به جهت حفظ حرمت خانوادگی زمانی که او در خواب بود خفه اش کردم و جسدش را دفن کردم.

سرهنگ رضا زارعی، رئیس پلیس آگاهی استان همدان در این باره گفت: متهم با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر