پاسخگویی درست و حفظ کرامت انسانی وظیفه مسئولان است/ انقلاب اسلامی موجب اضمحلال و انزوای آمریکا شده است
تعداد بازدید تعداد 192 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۵:۳۰ ب.ظ، دوشنبه، ۲ بهمن، سال ۱۳۹۶ نظرات بدون نظر

فرماندار شهرستان کردکوی گفت: با گذشت ۴۰ سال از انقلاب که مبانی آن تعالیم دینی بوده پذیرفتنی نیست که مسئولان در حفظ کرامت انسانی و پاسخگویی درست به مردم با مشکل مواجه باشند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ مجتبی جمالی فرماندار نظام جمهوری اسلامی؛ پاسخگویی درست، مستمر و حفظ کرامت انسانی را از وظایف مسئولان برشمرد و گفت: با گذشت ۴۰ سال از انقلاب که مبانی آن تعالیم دینی بوده پذیرفتنی نیست که مسئولان در حفظ کرامت انسانی و پاسخگویی درست به مردم با مشکل مواجه باشند.

وی با اشاره به اینکه در آستانه برگزاری سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، افزود: ایام‎الله دهه فجر یکی از مناسبت‎های مهمی است که پیش رو داریم که پس از ۴۰ سال ثابت شد که بعد از انقلاب اسلامی معادلات سیاسی و حاکمیتی دنیا تغییر پیدا کرده است.

فرماندار شهرستان کردکوی با بیان اینکه پس از انقلاب اسلامی هیمنه سرکردگان استکبار در هم شکست، اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی به مرور زمان شاهد فرو ریختن ادعاها و جایگاه‎های دنیای استکبار بودیم.

جمالی متذکر شد: آمریکا که یکی از دشمنان سرسخت ملت ایران است هر روز به اضمحلال می‎رسد که یکی از علل اساسی در انزوا و اضمحلال این کشور انقلاب اسلامی بوده است.

وی با تأکید بر اینکه انتظار است کسانی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی دارای مسئولیت هستند باید در مراسم دهه مبارک فجر حضوری فعال داشته باشند، یادآور شد: در آئین ها و برنامه‎های محوری که اساس و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی است مسئولان باید در جمع مردم حضور بیشتری داشته باشند.

رئیس شورای اداری شهرستان کردکوی به وفاداری ملت ایران نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: ملتی که با وجود مشکلات، محدودیت‎ها و دشمنان سرسخت این چنین به نظام وفادار باشند مستحق خدمات و امکانات بیشتری هستند.

فرماندار کردکوی پاسخگویی درست، مستمر و حفظ کرامت انسانی را از وظایف مسئولان برشمرد و با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور، خاطرنشان کرد: علت بخشی از اغتشاشات اخیر مشکلات اقتصادی و عدم دریافت پاسخ درست از کارگزاران و مسئولان دولتی بود، در واقع دشمنان و افراد سودجو از اعتراضات مردمی سوء‎استفاده کردند و فضا را به سوی اغتشاش و آشوب سوق دادند.

جمالی تأکید کرد: با گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی که مبانی آن تعالیم دینی بوده است پذیرفتنی نیست که هنوز مسئولان در حفظ کرامت انسانی و پاسخگویی درست و صحیح به مردم با مشکل مواجه باشند.

وی مشکلات حوزه اقتصاد و اشتغال را نگران‎کننده خواند و مطرح کرد: در شرایط حاضر که در جذب سرمایه‎های خارجی محدودیت داریم برای بهبود وضعیت موجود و حل مشکلات فعلی باید به ظرفیت‎های داخلی تکیه کنیم و به اقتصاد مقاومتی توجه ویژه داشته باشیم.

فرماندار کردکوی حضور و همراهی مردم با نظام مقدس جمهوری اسلامی را یک امتیاز مثبت دانست و ادامه داد:
اقتصاد مقاومتی به معنای فراهم نمودن بسترهای حضور بیشتر و بهتر مردم در حوزه های اشتغال و اقتصاد کشور است.

انتهای پیام/

ارسال نظر